Dünya Çapında PHOENIX CONTACT

Tüm dünya evimiz

Tüm dünya evimiz

60 ülkede dilinizi konuşuyoruz.

Finlandiyadan Güney Afrika'ya, Meksika'dan Japonya'ya: size hep yakınız. Bununla birlikte müşterilerimizle bire bir etkileşime de önem veriyoruz. Bu nedenle dünyanın neresinde olursanız olun size kişisel ilgi gösteriyoruz.

Phoenix Contact genel merkezi

Phoenix Contact'ın kökleri Almanya'dadır. Genel Merkezimiz Blomberg'dedir. 1923'te Essen'de kurulan firma yıllar içinde büyümüştür. Bu yalnız üretim ve teknoloji alanında değil ürün çeşitliliği ve iş kollarında da gerçekleşmiştir. Web sayfamızdan iş alanlarımız hakkında bilgi alın ve Yönetim Kurulumuzu tanıyın.

PHOENIX CONTACT Group

Phoenix Contact Almanya Grubu'na bağlı oniki şirket bulunur. Bu şirketlerin tümünün ortak hedefi aynıdır: elektrik mühendisliği alanında size en mükemmel çözümü sunmak. Kurumsal web sayfamızdan Phoenix Contact Grubu hakkında bilgi edinin.

Dünya çapında uzman danışmanlık

Dünya çapında Phoenix Contact  

Dünya çapında uzman danışmanlık

Phoenix Contact'ta erişmenin en hızlı yolu temsilcilikleridir. Dünyanın her yerinde özel danışmanlarımız size hizmet vermektedir. Küresel Oyuncu olarak tüm dünyayı evimiz kabul ederiz. Ürün ve hizmetlerimize olan uluslararası talepten ötürü müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her yerde hazırız.

50 bağlı ortaklık ve 30 civarı temsilcilik tüm dünyada uzman danışmanlık ve hızlı teslimatın teminatıdır. Sonraki sayfada uluslararası satış merkezlerimiz listelenmiştir. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat