PHOENIX CONTACT Software GmbH

PHOENIX CONTACT Software GmbH

Heyecan veren teknolojik çözümler

Endüstriyel yazılımın uzmanlık merkezi.

Phoenix Contact Software GmbH otomasyon teknolojisine yönelik yazılım teknolojisi geliştirmektedir. 30 yılı aşkın süredir uzmanlarımız endüstriyel üretimde yeni imkanlar yaratan çözümler geliştirmektedir. Phoenix Contact'ın otomasyon ürün gamında teknolojilerimiz günlük bazda kendi isimlerini yapmaktadır.

IEC 61131 CONTROL, IEC 61508 SAFETY ve PROFINET temel teknolojilerimiz dünya çapında başarıyla kullanılmaktadır. Ürünlerimiz yüzbinlerce otomasyon sisteminde kalite ve güvenilirliğini hergün kanıtlamaktadır. 

Uygulama çeşitliliği endüstrinin her alanına yayılmaktadır. Uzmanlığımız ve teknik yetkinliğimiz bizi güvenebileceğiniz bir partner kılmaktadır.

Kombine yazılım uzmanlığı

PHOENIX CONTACT Software GmbH yazılım geliştirme çalışanları  

Birlikte, özgün otomasyon çözümleri geliştirmekteyiz.

1982 Kuzey Westphalia Lemgo'da kurulan KW-Software GmbH, 2001'den beri Phoenix Contact'ın bir parçasıdır. 2015'den itibaren şirket Phoenix Contact Software adı altında faaliyet göstermektedir ve Kontrol Sistemleri (kontrol teknolojisi) iş biriminin bir parçasıdır. Başkan vekilleri Andreas Orzelski ve Detlev Kuschke'dir.

Yazılım pazarda farklılaşmanın önemli bir kriteridir. Bu anlamda Phoenix Contact kontrol teknolojisi portföyü ve endüstriyel çözümlerindeki büyümenin sürekliliğini sağlamak üzere yazılımlar geliştirmektedir.

Sizi nasıl destekliyoruz

Phoenix Contact'ın otomasyon yazılımıyla sisteminizi nasıl etkin kullanacağınızı keşfedin.

Otomasyon yazılımıyla sisteminizi etkin şekilde kontrol edin

Hızlı kontrol veya modüler anahtarlama cihazları, verimli makineler veya yüksek verimli sistemler geliştiriyorsunuz. Endüstrinizin özel gereksinimlerini biliyorsunuz, ürün ve çözümlerinizle yeni standartlar belirliyorsunuz.

Yazılım teknolojilerimiz etkin otomasyon için mükemmel araçlardır. İster komponent ister komple çözüm; bizde ihtiyacınıza uygun hizmet geliştiren partnerlik anlayışını bulacaksınız.

Bilgi birikimimiz tüm üretim sürecine uygulanmıştır, planlama aşamasından programlamaya ve kalite güvencesine kadar. Böylece taleplerinize hızlı ve hedeflenmiş şekilde cevap verebilir ve bunları etkin yazılım çözümlerine dönüştürebilirsiniz.

Videoyu başlat

Ismarlama teknoloji

Phoenix Contact Software GmbH yazılım çözümünüz için size uzman destek sağlar  

Yazılım çözümünüz için uzman öneriler

Yazılım alanındaki büyük tecrübemizden yararlanın. Kanıtlanmış standart çözümler ve temel teknolojiler derhal kullanılabilir. Güçlü olduğumuz yanlardan biri benzersiz otomasyon çözümleri yaratma ve geliştirmedir.

Uzmanlığınız ve uzmanlığımız kazanan kombinasyonu oluşturur. Bizi zorlayın – birlikte size özel eşsiz çözümleri daha da verimli kılacağız!

Software platform for Industrie 4.0

Phoenix Contact Software GmbH develops intelligent software for tomorrow's manufacturing  

Intelligent software as the basis for Industrie 4.0

Industrie 4.0 iş süreçleri, makineler, ürünler, komponentler ve kişiler için akıllı ağ entegrasyonu sağlar. 

Phoenix Contact Software provides you with everything that you require – a scalable software platform for Industrie 4.0 with real-time compatible control components and network interfaces as well as integrated safety and security.

Tüm dünyada PHOENIX CONTACT Software

Phoenix Contact Software'in dünyadaki lokasyonları  

Phoenix Contact Software'in dünyadaki lokasyonları

Müşterilerimiz tüm dünyada otomasyon trendlerini uygulamaktadır. Onlar denenmiş ve test edilmiş çözümler ve erken aşamada birinci sınıf hizmet ve destek beklerler. Bu nedenle ekibimiz otomasyon teknolojsinde nerede yeni zorluklar varsa oradadır.

Lemgo (Almanya) genel merkezimizin yanında Phoenix Contact Software Ann Arbor (ABD), Şangay (Çin) ve Tokyo'da (Japonya) faaliyet göstermektedir.

Ekibimiz dilinizi konuşmakta ve pazarınızı anlamaktadır. Yeni trendler ve ihtiyaçlar ortaya çıktığında yanınızdayız.


Diğer bilgiler

PHOENIX CONTACT
Software GmbH

+49 52 61/93 73-0

Langenbruch 6
D-32657 Lemgo

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat