Genel bakisa dön

Ortaklar ve organizasyonlar

Kurumlar ve kuruluşlar

Kurumlar, kuruluşlar ve kullanıcı organizasyonları katma değer zincirinin farklı kademeleri arasında iletişimi ve bilgi paylaşımını teşvik eder. Çeşitli kullanıcı gruplarının menfaatlerini temsil ederek geleceğin otomasyon teknolojisini şekillendirirler.

Standardizasyon ve sertifikalandırma ortakları, kurum ve kuruluşları rolüyle yeni teknoloji trendleri ve konseptlerinin pazara standart şekilde aktarılmasını sağlarlar.

Phoenix Contact Software GmbH bu süreçlerin şekillenmesine yardımcı olmaktadır. Otomasyon teknolojisinin lider organizasyonlarıyla ilgiliyiz.

Başarınız için güçlü ortaklar

Modern otomasyon çözümlerinin başarısındaki belirleyici faktör farklı donanım ve yazılım bileşenlerinin optimum kombinasyonudur. Amacımız diğer üreticilerin teknolojileri ve ürünleriyle bile hızlı ve verimli çözümler geliştirebilmenizdir.

Bu nedenle benzersiz otomasyon çözümleri tasarlarken diğer teknoloji tedarikçileri, otomasyon üreticileri, uzmanlar ve servis tedarikçileriyle birlikte çalışıyoruz.


Genel bakisa dön
Diğer bilgiler
  • Ortaklar ve organizasyonlar

PHOENIX CONTACT
Software GmbH

+49 52 61/93 73-0

Langenbruch 6
D-32657 Lemgo

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat