PHOENIX CONTACT Power Supplies GmbH

PHOENIX CONTACT Power Supplies GmbH, Paderborn

Teknoloji lideri

Güç kaynağı teknolojilerinin mükemmellik merkezi.

Phoenix Contact Power Supplies GmbH Paderborn merkezinde güç kaynakları alanında teknolojiler geliştirmektedir. Burada hem standart, hem de özel çözümler geliştirilmekte ve Phoenix Contact global satış ağı üzerinden pazarlanmaktadır.

Başarıya götüren yenilikler

Michael Heinemann, Phoenix Contact Power Supplies GmbH Başkan Yardımcısı  

Michael Heinemann, Phoenix Contact Power Supplies GmbH Başkan Yardımcısı

Michael Heinemann: “Güç kaynağı teknolojisinde güvenilirlik ve uzun ömürlülük esastır. Tabi ki bu noktada tecrübeli ARGE ekibimizin bilgi birikiminin, örneğin komponent seçimine yansıyan bir etkisi söz konusudur.

Bizim farkımız müşterilerimize uzun dönem fayda sağlayan fonksiyonları cihaz entegre etmemizdir, çünkü bunlar cihaz kullanımını kolaylaştırmakta ve aynı zamanda ileri aşamada ortaya çıkan maliyetleri sınırlamaktadır. Bunun bir örneği arıza durumunda devre kesiciyi açtıran SFB teknolojisidir.

Kombine uzmanlık

Phoenix Contact Power Supplies, Paderborn  

Phoenix Contact Power Supplies, Paderborn

Bad Sassendorf'ta kurulu Aptronic AG 2012'den beri grubun bir parçasıdır. Nisan 2014'te Bad Pyrmont'taki Phoenix Contact Electronics güç kaynakları iş koluyla birleşmiştir ve artık Paderborn'daki yeni fabrikada faaliyet göstermektedir.

Yeni şirketin Yönetim Kurulu baş sözcü Michael Heinemann, Georg Beretitsch ve Dr. Mathias Emsermann'dan oluşmaktadır.

Standart ürünler ve kişiselleştirilmiş çözümler

Standart ürün gamına ek olarak medikal, bina ve ağ teknolojisi için spesifik ihtiyaçlara yönelik cihazlar üretiyoruz. Binaya entegre çözümler olarak da temin edilirler (ör ATM ve endüstriyel PC'ler için).

Geleceğin çözümleri

Gelecekte güç kaynaklarından beklenen özellikler daha da zor olacaktır. Bir yandan akıllı ürünlere yönelik talepler nedeniyle yeni teknolojiler oluşmaktadır. Phoenix Contact 2007'de SFB teknolojisi ve 2012'de ACB ve IQ teknolojisi ile teknolojik uzmanlığını göstermiştir. Bununla birlikte cihazlar -40°C ortam sıcaklığında kullanılabilmektedir.

PHOENIX CONTACT
Power Supplies GmbH

+49 5251 / 2886-0

Oberes Feld 1
D-33106 Paderborn

Daha Fazla Bilgi

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat