PHOENIX CONTACT HMI-IPC Technology GmbH

PHOENIX CONTACT HMI-IPC Technology GmbH

Uyarlanmış çözümler

İşletim ve izleme için uzmanlık merkezi

Phoenix Contact HMI-IPC Technology GmbH makine ve sistem mühendisliğinde otomasyonun işletim ve izlemesi için açık sistem çözümleri geliştirir ve üretir. Kırk yılı aşkın süredir Almanya'nın Stuttgart kendti yakınlarındaki bir fabrikada tüm ana becerileri ve katma değer zincirini bir araya getiriyoruz; geliştirmeden kalite güvencesine ve imalata kadar. Bu nedenle standart uygulamalar ve spesifik çözümler için yüksek kaliteli işletme cihazları yaratılır ve müşterilerin kişisel ihtiyaçlarına uyarlanır.

Kalite geleneği

Phoenix Contact HMI-IPC GmbH imalat  

Modern firma için üretim

SÜTRON electronic GmbH 1968  kontrol teknolojisi üreten bir firma olarak kuruldu ve kaliteli HMI çözümleri tedarikçisi oldu. 2001'de Phoenix Contact grup şirketleri şirkete ortak oldu.

2008'de SÜTRON electronic GmbH bağlı şirket haline geldi. 2016 itibarıyla şirket pazarda Phoenix Contact HMI IPC Technology GmbH adıyla Thorsten Behr liderliğinde ve Phoenix Contact Group'ta kritik bir uzmanlık olan işletme ve kontrol alanında faaliyet göstermektedir.

Müşteri odaklı geliştirme, modern üretim ve kurum içi kalite güvencesi hassasiyet ve dayanıklılıkta en zor gereksinimleri karşılayan ürünlerin teminatıdır. İşletim sistemlerimiz üretim, otomasyon ve şirket seviyesine her zaman entegre edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Kalite, performans ve genişletilebilme önemli özellikleridir ve dünyadaki tüm kontrolörlere bağlanabilirler.

Birçok endüstri için özel çözümler

Kapsamlı dokunmatik panel serisi  

Dahili ve harici kullanım için dokunmatik paneller

Birçok sektördeki teknik karar vericiler insan ve makine arasında belirli bir etkileşim sağlayan çözümler arar. Klavye ve dokunmatik paneller, mobil operatör panelleri ve ilgili yazılımlarla zaten birçok talebi karşılayabiliyoruz. Eğer doğru çözümü bulamazsanız sizin için geliştiriyoruz.

Birçok endüstri ve uygulama için otomasyon çözümleri sağlıyoruz, ör: makine ve sistem imalatı, proses ve bina otomasyonu, gıda teknolojisi ve gemi endüstrisi. İlgili endüstrilerin gereksinimleriyle uyumlu olarak ürünlerimiz gerekli sertifika ve onaylara sahiptir.

Tüm gereksinimlere açık

Thorsten Behr, Başkan Yardımcısı  

Başkan Yardımcısı Thorsten Behr

“Operatör panellerimiz müşterimiz kadar benzersizdir.” Spesifik uygulama alanı ve ortam koşulları çok önemlidir. Phoenix Contact HMI-IPC Technology GmbH'te Başkan Yardımcısı Thorsten Behr: "Özellikle koşullar ekstrem olduğunda bunu analiz edip mercek altına alıyoruz."

Ekran gün ışığında görünür mü? Muhafazanın yüzeyi kimyasal etkilere dayanıklı mı? Cihaz çok yüksek ve çok düşük sıcaklıklara dayanıklı mı? Yüksek nemde bile çalışıyor mu? IP69'a kadar yüksek koruma seviyesi gerektiriyor mu? Darbeye dayanıklı mı? En yüksek hijyen koşullarını karşılıyor mu? Thorsten Behr: “Bu ve diğer birçok soruyu kendimize hergün soruyoruz. Ve cevaplarını buluyoruz. Bizi zorlayın."

Anlayış ve kurumsal kültür

Phoenix Contact'ta çalışma ortamı  

Yüksek kaliteli ürünler ancak iyi bir şirket ortamında yaratılabilir

Mühendislik odaklı orta ölçekli bir şirket olarak yenilikçi, yaratıcı ve işbirlikçi ruhu temsil ediyoruz. Ekibimiz İnsan Makine Arayüzlerinde yenilikçi çözümler geliştirmek için şevkle çalışan genç ve tecrübeli çalışanlardan oluşmaktadır.

Güven, açık fikirlilik, dürüstlük, karşılıklı saygı ve çok yönlü iletişim şirket kültürümüzün temel bileşenleridir. Bizde önce insan gelir. Bunu yatırımlarımızla gösteriyoruz, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı için bunu ölçüyoruz.

PHOENIX CONTACT
HMI-IPC Technology GmbH

+49 (0) 0711 / 770 98-0

Kurze Straße 29
70794 Filderstadt, Germany

Daha Fazla Bilgi

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat