PHOENIX CONTACT Cyber Security AG

Berlin'deki PHOENIX CONTACT Cyber Security AG

Made in Germany

Endüstriyel siber güvenliğin uzmanlık merkezi.

Phoenix Contact Cyber Security AG üretim ve otomasyon prosesinde güvenli haberleşme için yenilikçi teknolojiler tasarlamakta ve geliştirmektedir. 1000'in üzerinde müşteri siber risklere karşı koruma sağlamak için mGuard teknolojisine güvenmektedir. Bu üretimdeki artan ağ entegrasyonu ve otomasyondan ve tüm değer zincirinden ileri gelmektedir.

Endüstriyel siber güvenliğin öncüsü

Dirk Seewald  

Dirk Seewald, Phoenix Contact Cyber Security AG Yönetici Direktör

Firmamız Innominate Security Technologies AG olarak başlamış ve endüstriyel güvenlik duvarı ve mGuard ürün ve çözüm portföyünün yaratıcısı olmuştur. 2001'de Berlin'de kurulan firmamız 2008'den beri Phoenix Contact'ın %100 bağlı kuruluşu olarak endüstriyel siber güvenliğin uzmanlık merkezi olmuştur. Firma Avrupa'nın en modern teknoloji parklarından biri olan Berlin'deki Adlershof bilim ve inovasyon merkezinde yer almaktadır.

“Dijitalleşme çağında dünya çapında ağ entegrasyonu ve veri bulunabilirliği yenilikçi proses ve üretim teknolojilerinin uygulanmasında ön şarttır. Veri ve haberleşmenin güvenliği büyük ölçekli ağların, üst seviye otomasyonun ve bilgisayar teknolojilerinin risklerini yönetmede anahtar elemandır” güvenlik çözümleriyle ilgili Yönetici Direktör Dirk Seewald açıklamaktadır. “Endüstriyel sektörde bu konuya büyük katkı sağlıyoruz.”

Teknoloji ve uzmanlık tedarikçileri

Güvenlik ürünleri  

Endüstriyel ortam için güvenlik ürünleri

Firmamızın ürün ve çözümleri endüstriyel ağları korumak ve Internet üzerinden uzaktan bakımı güvenceye almak için kullanılır.

Phoenix Contact Cyber Security AG size aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

  • Endüstriyel siber güvenlik ürün ve çözümlerinin temeli olan yüksek performanslı mGuard yazılım sisteminin geliştirilmesi ve bakımı.
  • Industrie 4.0 mimarilerindeki otomasyon komponentlerinin entegrasyonu için teknolojilerin ve yazılım komponentlerinin tanımlanması ve geliştirilmesi.
  • Güvenli otomasyon cloud hizmet portföyünün geliştirilmesi ve operasyonu.
  • Siber güvenlik çözümlerinin tasarımı, uygulaması ve operasyonunda endüstriyel operasyonlar için destek.

Firma içi arge ekibimizle endüstriyel Ethernet ve güvenlik, gömülü donanım ve yazılım geliştirme ve güvenlik komponentlerinin entegrasyonunda uzmanlık sunuyoruz.

Hizmetlerimiz yüksek seviye inovasyon, teknik, yüksek kalite ve güvenilirlik alanlarında farklılaşır.

IT Security made ​​in Germany

TeleTrusT kalite sembolü IT Security made in Germany  

IT Security made in Germany

Ürün ve çözümlerimiz TeleTrusT kalite sembolü olan "IT Security made in Germany" 'e sahiptir. Bu sertifika aşağıdakileri doğrulamaktadır

  • şirket merkezinin Almanya'da olduğu
  • güvenilir IT çözümleri sunuyoruz
  • güvenilir IT çözümleri sunduğumuzu
  • şirketimizin IT güvenlik arge'sinin Almanya'da olduğunu
  • Alman veri güvenliği antlaşmasını karşıladığımızı

Phoenix Contact
Cyber Security AG

+49 (0)30 921028-0

Richard-Willstätter-Straße 6
12489 Berlin, Germany

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat