Kurumsal sorumluluk

Geleceği şekillendirir

Geleceği şekillendirir

Yararlı, sürdürülebilir çözümler sunuyoruz.

Geri Şirket

Kategori

Sosyal sorumluluğumuzu biliyoruz ve sürdürülebilir gelişime katkı sağlıyoruz. Ekonomi, ekoloji ve sosyal konulara olan yaklaşımımız değerlerimiz ve kültürümüze dayanak oluşturur.

Ekonomi

Hedefimiz: enerji tüketimini azaltmak

Hedefimiz: enerji tüketimini azaltmak

Araştırma ve geliştirme bizim için hayatidir. Sayısız patent yeniliğe olan tutkumuzun ispatıdır.

90 yıl boyunca çok sayıda ürün ve çözüm yarattık. Bunların tümü müşterilerimize verimli enerji kullanımı, yer, maliyet ve zaman kazancı, yeni süreçler ve malzemeler sağlar. Erken aşamada yenilenebilir enerjileri ve modern teknolojileri takip ediyoruz ve bunları yeni ürün ve çözümlere entegre ediyoruz.

Çevre

Hedefimiz: çevre dostu üretim

Hedefimiz: çevre dostu üretim

Yaptığımız herşey kaynakların kullanımda özenli ve dikkatli bir yaklaşım içerir.

imkan veren durumlarda yağmur suyunu kullanıyoruz. Binaları ısıtmak için jeotermal enerji ve ısı kazancını kullanıyoruz. Üretim alanlarımızda fotovoltaik sistemlerle güneş enerjisi üretiyoruz. Makine imalatı, kurşunsuz üretim ve malzemelerin geri dönüşümü çevresel etkileri azaltır.

Sosyal

Aile ve toplumsal sorumluluk

Aile ve toplumsal sorumluluk

Şirketimizi öz sermaye ile büyütüp güvenli iş imkanları yaratarak sosyal sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

Aubikom gibi projelerde gerekli yetkinliğe sahip yoksul gençleri ve göçmenleri eğitiyoruz. Erken aşamada gençlere eğitim ve öğretim desteği sağlıyoruz. Kapsamlı gelişim programımızla çalışanlarımıza hayat boyu eğitim ve aile dostu iş modelleri sağlıyoruz.

Toplumsal konularla fabrika sınırları dışında da ilgileniyoruz. Hayırsever girişimleri destekliyoruz ve sponsorlar bularak sanat, kültür ve sporu teşvik ediyoruz.

Yükümlülük taahütü

Sosyal sorumluluk

Sosyal sorumluluk

Toplum ve çevreyle ilgili büyük girişimlere sorumluluk bilinciyle katılıyoruz.

Birleşmiş Milletler Küresel Kompakt

Küreselleşmeyi sosyal ve ekolojik açıdan şekillendirme amacıyla 2005'den beri Birleşmiş Milletler'in Küresel Kompakt girişimine katılmaktayız.

ZVEI - Davranış Kuralları

Zentralverband Elektrotechnik- und Elektronikindustrie e.V (Alman Elektrik ve Elektronik Üreticileri Birliği) sosyal çalışma ortamı, sosyal ve çevresel uyumla ilgili bir davranış kuralları rehberi önermektedir. Bu kriterleri destekliyoruz.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat