Dağıtılmış I/O cihazı - IBS RL 24 DIO 8/8/8-LK - 2724847

INTERBUS için dijital I/O cihazı; 500 kbaud fiber optik teknolojisi, sekiz giriş (24 V DC), sekiz çıkış (24 V DC, 0.5 A), sensör/aktüatör bağlantısı 5-kut. M12 dişi konnektör ile, sağlam metal muhafaza, IP67 koruma

Fiyat:

Genel bakış

Teknik veriler

Aksesuarlar

Onaylar

İndirilenler

Ürün tanımı

INTERBUS Ruggedline modülleri sert ortam koşulları veya sistem diyagnostiğine yönelik yüksek talepler için uygundur. Maksimum bulunabilirlik için bu modüller çinko pres döküm kutu ile donatılmıştır (IP67). Dolayısıyla kaynak maşalarının direkt yakınında kullanılabilir.
Her Ruggedline Modülü montaj plakası ve elektronik modülden meydana gelir. Elektronik modüller montaj plakasına takılır ve gerekirse iki vida ile sabitlenir.
I/O hatalarının yeri genişletilmiş diyagnostikler ile açık bir şekilde bulunabilir. Sensör enerji beslemesinin kısa devreleri, örneğin, 4 girişli gruplarda rapor edilir. Ve, çıkıştaki bir kısa devre durumunda, ilgili çıkış doğrudan rapor edilir. Bu bilgi kontrolöre iletilir ve modülde görüntülenir.
Fiber optik bağlantılı modüllerde diyagnostik kapasitesi bir adım ileri gider. En son fiber optik teknolojisi kullanılarak iletim kanalının kalitesi kalıcı olarak bulunur ve optimum ayarlanır. Bu bilgi kontrolörde ve modülde mevcuttur. Bu ilave özellikler nedeniyle, iletim veya iletim kesilmesi sırasında oluşan hatalar öncesinde iletim kanalının zayıflaması algılanabilir.
Ruggedline modüllerinde bus ortamı seçilebilir. Fiber optik (polimer fiber) bağlantılı versiyonlar dışında, bükümlü çift kablolarla kullanılan modüller vardır. Bus ortamı FO'ten bakır ortama herhangi bir zamanda ilgili geçmeli adaptörlerle değiştirilebilir.
Bus, hem bus sinyalini hem de modül beslemesini taşıyan IP67 geçmeli konnektörlerle bağlanır. Kolay kullanım için, enerji besleme kablosu fişe QUICKON hızlı bağlantı yöntemiyle bağlanır ve fiber optik kablonun bağlantısı basit bir kesme ve montaj aleti ile yapılır, ilave cilalama gerekli değildir.
Eğer fiber optik bus kablosu kullanıcı tarafından düzenleniyorsa, ör:2 modül arasındaki köprü; en az bir metre uzunluğunda olmalıdır. Daha kısa kablo köprüleri için lütfen yalnız Phoenix Contact kablo köprüleri kullanın.

Avantajlarınız

  • Dayanıklı metal gövde
  • Kapsamlı diyagnostik fonksiyonları
  • INTERBUS için Rugged Line plug in konnektör, ister fiber optik ister bükümlü çift kablo ve besleme gerilimi
  • I/O cihazları için M12 plug-in konnektör
Logo

Önemli ticari bilgiler

Orderkey 2724847
Ambalaj birimi 1 STK
Katalog sayfası Sayfa 237 (C-6-2017)
GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) 4017918185411
Adet ağırlığı (ambalaj hariç) 720,000 g
Gümrük tarife numarası 85389099

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300
  • PDF oluştur
  • Öneri
  • Geri bildirim

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat