Controller - IBS 24 RFC/486DX/ETH-T - 2723000

Resim mevcut değil

Ethernet ağları için remote saha kontrolörleri

Fiyat:

Genel bakış

Teknik veriler

İndirilenler

Ürün tanımı

Direkt ethernet erişimi ile remote saha kontrolörleri
Ethernet ağları için Remote Saha Kontrolörleri
Eğer dağıtılmış modüler otomasyona ihtiyaç duyuyorsanız, IEC 61131 kontrol mantığında remote saha kontrolörleri (RFC) ve ağ bağlantısı ideal çözümdür. Remote saha kontrolörleri kompaktır, endüstriyel PC'ler Etherneti destekler, sahada raya monte PC tabanlı kontrol performansı.
Entegre Ethernet bağlantısı
Entegre Ethernet ağ bağlantısı (bükümlü çift üzerinden) Ethernet bağlanabilirliği sağlar, ki bu da önemi artan bir faktördür.
"DIN ray PC" lerine Ethernet ve TCP/IP üzerinden uzaktan ulaşılabilir. Ağ üzerinden programlama, operasyon ve görüntüleme, yenilikçi ve ekonomik otomasyon çözümleri sağlar.
INTERBUS OPC sunucusu kullanıldığında, Ethernet üzerinden çeşitli görüntüleme paketleriyle standartlaştırılmış bağlantı mümkündür.
IEC 61131 kontrol performansı
Remote Alan Kontrolörleri gömülü PC sistemleri için uluslararası PC/104 standardına dayalıdır. Tüm Remote Saha Kontrolörleri PC Worx otomasyon yazılımıyla IEC 61131'e uygun olarak konfigüre edilir ve programlanır. PC Worx yerel seri arayüz veya ağ (Ethernet) üzerinden çalıştırılabilir.
Yüksek performanslı prosesör beş IEC 61131 programlama dilinin tümüyle programlanabilir ve kontrol görevlerinin hızlı gerçekleştirilmesini sağlar.
Ethernet haberleşmesi
RFC modüllerinin entegre iletişim fonksiyonları Ethernet üzerinden doğrudan ve etkili veri alışverişi sağlar. Ethernet TCP/IP protokolü Remote Alan Kontrolörleri ile iletişim kurmak için üniversal seçenekler sağlar. Standartlaştırılmış taşıma protokolü TCP/IP dünya çapında kullanılmaktadır ve tüm bilgisayar mimarileri ve işletim sistemleri için kullanılabilir.
INTERBUS OPC server ile, veriler standart bir formatta Ethernet ağında mevcuttur.
IEC-61131-5 standardına uygun olarak Send ve Receive TCP/IP haberleşme bloklarını kullanarak iki Remote Saha Kontrolörü arasında Ethernet üzerinden veri alışverişi yapılabilir. Bu, dağıtılmış, modüler otomasyon çözümlerinin konfigüre edilmesini sağlar. Zaman senkronlaması da Ethernet üzerinden mümkündür.

Önemli ticari bilgiler

Orderkey 2723000
Ambalaj birimi 1 STK
Açıklama Sipariş üzerine yapılmış (geri dönüşsüz)
GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) 4017918141257
Adet ağırlığı (ambalaj hariç) 2.128,000 g
Gümrük tarife numarası 85389091

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300
  • PDF oluştur
  • Öneri
  • Geri bildirim

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat