Software - IBS CMD SWT G4 - 2721439

4. Nesil INTERBUS için network konfigürasyon yazılımı

Fiyat:

Genel bakış

Teknik veriler

Aksesuarlar

İndirilenler

Ürün tanımı

İstenen üretici tarafsızlığının sağlanabilmesi için; açık, esnek kontrol mimarilerine yönelik bir bus sisteminde kullanıcıya üniversal, ve hepsinin ötesinde sistemin kullanım ve diyagnostiğinin üreticiye bağlı olduğu bir imkan sunulmalıdır. Konfigürasyon, başlatma ve diyagnostik yazılımı CMD (Konfigürasyon İzleme Diyagnostik), INTERBUS için geliştirilmiştir. Bu yazılım; kullanılan kontrol sisteminden bağımsızlık ve program genişletmeleri, yeni fonksiyonlar ve yardımcı programlar yönünden esneklik gibi kilit özelliklere sahiptir. Örnek olarak DRIVECOM kullanıcı grubu, sürücülerin DRIVECOM profiline göre parametrelendirilmesi için yardımcı programlar sunar.
Kullanıcıların gereksinimlerini karşılayabilmek adına, INTERBUS deneyimimizi bu yazılıma yansıtmayı sürdürmekteyiz.
Tüm fazlar için CMD:
CMD bir tesisin tüm kullanım ömrü boyunca kullanılabilir; buna planlama ve konfigürasyon, sistem başlatma ve çalışma izlemesi, ve daha da ötesinde bakım durumunda diyagnostik dahildir. Bu, kullanıcı için fazladan masrafları ve çeşitli yazılım araçları öğrenme uğraşını ortadan kaldırır.
CMD yazılımı kullanıcıya, konfigürasyon aşamasında INTERBUS sisteminin konfigürasyonunu belirleme imkanı sağlar. I/O noktaları mantıksal adreslere veya değişkenlere atanabilirler; kontrol programı daha sonra bunları kullanarak dağıtılan I/O'lara erişim sağlar.
Başlatma esnasında, entegre bir izleme fonksiyonu kullanılarak alt sistemlerde bir fonksiyon testi yürütülebilir.
Diyagnostik fonksiyonları; bus durumu, olası hata sebepleri ve çözüm için önerilere yönelik sürekli bilgi sağlar.
Küresel olarak yerleşik işletim sistemleri için CMD:
CMD, standart PC sistemleri için Windows üzerinde çalıştırılabilir (Windows® NT 4.0 SP6, Windows® 2000, Windows® XP). Tanıdık arabirim sayesinde yazılımla çalışmaya hızlıca başlanabilir ve bu sayede tüm INTERBUS kolay ve güvenli olarak çalıştırılabilir.
CMD G4 yazılımı, Windows 7 ve üzeri işletim sistemleri için sunulmamaktadır. Bununla birlikte, takip eden yazılım Config+ ile hem mevcut hem de gelecek işletim sistemlerini desteklenmektedir.

Logo Logo

Önemli ticari bilgiler

Orderkey 2721439
Ambalaj birimi 1 STK
Açıklama Sipariş üzerine yapılmış (geri dönüşsüz)
Katalog sayfası Sayfa 45 (AX-2009)
GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) 4017918132347
Adet ağırlığı (ambalaj hariç) 150,000 g
Gümrük tarife numarası 85234920

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300
  • PDF oluştur
  • Öneri
  • Geri bildirim

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat