FO dönüştürücüler - FL MC 10/100BASE-T/FO G1300 SM - 2708177

FO dönüştürücü, 10/100 Base-T(X)'i singlemode cam fibere dönüştürmek için, (1300 nm), SC duplex FO bağlantısı, raya monte, besleme 24 V DC

Fiyat:

Genel bakış

Teknik veriler

Aksesuarlar

İndirilenler

Logo Logo Logo

Önemli ticari bilgiler

Orderkey 2708177
Ambalaj birimi 1 STK
Açıklama Sipariş üzerine yapılmış (geri dönüşsüz)
Katalog sayfası Sayfa 545 (IF-2011)
GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) 4017918952723
Adet ağırlığı (ambalaj hariç) 0,000 g
Gümrük tarife numarası 85176200

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300
  • PDF oluştur
  • Öneri
  • Geri bildirim

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat