Media module - FL SFP WDM10-A - 2702440

1310/1550 nm dalga boyu ile tek bir fiber üzerinde maksimum 10 km uzaklığa kadar iletim için Gigabit SFP WDM modülü.

Fiyat:

Genel bakış

Teknik veriler

Onaylar

İndirilenler

Ürün tanımı

1000 Mbps veri iletim hızı ve 1310/1550 nm dalga boyu ile maksimum 10 km uzaklığa kadar iletim için SFP WDM modülü.

Önemli ticari bilgiler

Orderkey 2702440
Ambalaj birimi 1 STK
Açıklama Sipariş üzerine yapılmış (geri dönüşsüz)
Katalog sayfası Sayfa 425 (C-6-2017)
GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) 4055626193854
Adet ağırlığı (ambalaj hariç) 32,100 g
Gümrük tarife numarası 85176200

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300
  • PDF oluştur
  • Öneri
  • Geri bildirim

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat