Media module - FL SFP SX2 - 2702397

1310 nm dalga boyu ile 2 km uzaklığa kadar iletim için Gigabit SFP modülü.

Fiyat:

Genel bakış

Teknik veriler

Onaylar

İndirilenler

Ürün tanımı

1000 Mbps veri iletim hızı ve 1310 nm dalga boyu ile maksimum 2 km uzaklığa kadar iletim için SFP modülü.

Önemli ticari bilgiler

Orderkey 2702397
Ambalaj birimi 1 STK
Açıklama Sipariş üzerine yapılmış (geri dönüşsüz)
Katalog sayfası Sayfa 424 (C-6-2017)
GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) 4055626163161
Adet ağırlığı (ambalaj hariç) 30,400 g
Gümrük tarife numarası 85176200

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300
  • PDF oluştur
  • Öneri
  • Geri bildirim

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat