Lisans - FL MGUARD LIC CIM - 2701083

Bir FL MGUARD üzerinde CIFS Bütünlük Kontrolü (CIM) etkinleştirmek için lisans

Fiyat:

Genel bakış

Teknik veriler

İndirilenler

Ürün tanımı

CIM - Endüstriyel uygulamalar için elverişli virüs koruması

CIFS Integrity Monitoring (CIM) Phoenix Contact ürünü bir antivirüs sensörüdür ve endüstriyel uygulamalarauygundur. CIM, kontrolörler, operatör arayüzleri veya PC'ler gibi Windows tabanlı sistemlerin kötü amaçlı yazılımlar tarafından kurcalanıp kurcalanmadığını tespit edebilir ve herhangi bir virüs şablonu yüklenmesine gerek yoktur.

CIM nerede kullanılır?
CIM düzeltme eki olmayan sistemleri korumak için kullanılır. Düzeltme eki olmayan sistemler genelde Windows tabanlıdır ve aşağıdaki özelliklerden birine veya birkaç:ına sahiptirler:

■Sistemde Microsoft tarafından artık güvenli düzeltme ekleri verilmeyen, Windows 2000 veya daha öncesi gibi işletim sistemleri kullanılıyor.
■Teslimat durumları üreticisi veya yetkili bir taraf tarafından sertifikalandırıldığından artık değiştirilmeyen sistemler. Ör. bir işletim sistemi güncelleştirme sonucu yazılımda değişiklik yapıldığında, garanti veya yetkili yerin onayı geçersiz olur.
■Gerçek zamanlıçalışma isteyen kritik endüstriyel uygulamalar needeniyle bir virüs tarayıcı ile donatılmamış olan sistemler. Veya, İnternet bağlantısı olmadığından virüs şablonlarını güncelleştiremeyen sistemler.
■Yanlış bir alarm olsa dahi, tüm uygulama durdurulduğu için, bilinçli olarak bir virüs tarayıcı veya IDS/IPS (güvenliği kırmayı tespit etme sistemi/güvenliği kırmayı önleme sistemleri) kullanmayan sistemler.
■Kullanıcılarının sistemi olumsuz bir şekilde etkilemeden virüs tarayıcı veya IDS/IPS kurma deneyimi olmayan sistemler.
Düzeltme eki yapılamayan sistemlere örnek olarak, kimya ve ilaç sektörlerinde analiz yapan sistemler, otomativ sanayinde hava yastığı üretimi ve PC tabanlı kontrolörlerle üretim de verilebilir.

Avantajlarınız

  • Entegre Windows sistemleri testi

Önemli ticari bilgiler

Orderkey 2701083
Ambalaj birimi 1 STK
Katalog sayfası Sayfa 433 (C-6-2017)
GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) 4046356696791
Adet ağırlığı (ambalaj hariç) 21,240 g
Gümrük tarife numarası 39191080

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300
  • PDF oluştur
  • Öneri
  • Geri bildirim

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat