Ek kutusu - FOC-PP-SB-SC:2-OM3-PT - 1019126

Şekilde 1411902 ürünü 6x SC duplex ile gösterilmektedir

Ek kutusu, tasarım: Raya monte modül, koruma sınıfı: IP20, malzeme: Çelik plaka, bağlantı yöntemi: Ekleme, renk: açık gri RAL 7035

Fiyat:

Genel bakış

Teknik veriler

Aksesuarlar

Ürün tanımı

DIN rayı ekleme kutusu, ön plaka multimode için (OM3) 2x SC duplex kaplin ile donatılmış, ön montajlı domuz kuyruğu kontak ve ekleme tutucu ile tam montajlı ve ekleme için hazır. DIN rayına tespit için muhafaza (2 parça), fazla fiber uzunluklarını barındırmak için entegre raf (koruma), kablo girişi M20 x 1.5 vidalı bağlantı aracılığıyla üstten ve alttan mümkündür. Arkadaki adaptör aracılığıyla DIN rayı montajı için hazır, eşpotansiyel bağlantı için hazır.

Teslimat kapsamı:
Standart donanım: DIN rayı muhafazası, boş (2 parça), port markalamalı ve entegre ekleme taraklı (montajlı) ön plaka, ön plaka 2x SC duplex kaplin ile donatılmış, 4 domuzkuyruğu kontak (OM3), ekleme tutucu, 4x kablo ucu dağılma koruması, 1x kablo rakoru

Avantajlarınız

  • M20 x 1,5 vidalı bağlantıda kablo girişi üstten ve alttan
  • Kolay DIN rayı montajı için takma adaptör
  • Endüstriyel uygulamalar için elverişli
  • Büyük ekleme tarağına rağmen kompakt ölçüler
  • Kolay DIN rayı montajı için takma adaptör
  • yüksek parça kalitesi
  • Eşpotansiyel bağlantı ön hazırlığı
  • takılması kolay

Önemli ticari bilgiler

Orderkey 1019126
Ambalaj birimi 1
GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) 4055626504964
Gümrük tarife numarası 85389099

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300
  • PDF oluştur
  • Öneri
  • Geri bildirim

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat