Genel bakisa dön

Sistem ve yazılım gereksinimleri

Lütfen aşağıdaki bilgilere dikkat ediniz:


Tarayıcı

Eğitim modülleri Mozilla Firefox (Versiyon 3 veya üzeri) ve Microsoft Internet Explorer (Versiyon 7 veya üzeri) için optimize edilmiştir. Google Chrome veya Safari gibi diğer tarayıcılarda görüntü veya modüllerin çalışmasında sorunlar oluşabilir.

Flash player

Eğitim modüllerini Firefox'ta çalıştırmak için Adobe Flash Player (Versiyon 8 veya üzeri) gereklidir. Flash Player'ı kurmak veya güncellemek için "Adobe Flash Player" bağlantısına tıklayın. Bu bağlantı servis alanındadır. Adobe web sayfasındaki talimatları izleyin ve Internet tarayıcınızdaki tüm güvenlik uyarılarını onaylayın. Internet Explorer'da Flash sadece bazı eğitim modüllerinde gereklidir.

Pop-up blocker, JavaScript

Eğitim modülüne ... tıkladınız ve hiçbirşey olmadı mı? Nedeni pop-up blocker etkin veya JavaScript devre dışı olabilir. Tarayıcınızdaki ayarları kontrol edin. Buradan JavaScript ve/veya pop-up ayarlarını yapabilirsiniz. <phoenixcontact.de> alan adını pop-up penceresi istisnalarına izin veren adres listesine ekleyin.

Çözünürlük

Eğitim modülleri 1024 x 768 piksel çözünürlüğe göre optimize edilmiştir. Daha düşük çözünürlükte eğitim modülü tam olarak görüntülenemez – ekranın sağ tarafındaki kaydırma çubuğuna bakarak bu tespit edilebilir. Böyle bir durumda çözünürlüğü yükseltin ve modülü yeniden başlatın.

Sesler ve konuşma metinleri

Her eğitim modülünde konuşma metinleri veya arka plan müziği vardır. Modüllerin doğru çalışması için bu ses dosyaları gereklidir. Bu dosyaların şirketinizin güvenlik duvarınca bloke edilmediğinden emin olun. Bilgisayarınızda ses çalışmıyorsa IT yöneticinize danışın.


Genel bakisa dön
Teknik yardım
  • Sistem ve yazılım gereksinimleri

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300