Makine ve sistem operatörleri

Makine ve sistem operatörleri

Güvenli ve esnek

Yüksek sistem sürekliliği için güvenli haberleşme çözümleri sunuyoruz.

Uygulamanız: üretim sistemlerini hatalara ve duruşlara karşı korumak

Yetkisiz erişim veya zararlı yazılımlardan kaynaklanan hatalar veya üretim duruşları ağa entegre sistemler için büyük risk oluşturur. Hassas üretim sistemleri bu tehlikelere karşı özellikle dahili ağda tetiklendiği zaman uygun olmayan şekilde korunur.

Bu zararlı yazılım örneğin harici bir donanımla, bir servis teknisyenince veya yanlışlıkla hatalı bir giriş yapılarak sisteme girer. Dolayısıyla üretim sistemlerini istenmeyen harici ve dahili saldırılara karşı korumak ve koruma sistemini delen herhangi bir hasarın yayılmasını engellemek önemlidir.

Çözümümüz: güvenli ağ konseptleri ve güvenlik cihazları

Bölmelendirilmiş üretim ağı  

mGuard güvenlik cihazlarıyla ağ bölmelendirmesi

Bu amaçla Phoenix Contact ofis ağını üretim ağından ayıran ve Derinlemesine Savunma güvenlik mimarisini sağlayan ağ konseptleri sunmaktadır.

Zararlı yazılımın yayılması üretim ağı bölümlere ayrılarak engellenebilir. Dahası Phoenix Contact ağdaki veri trafiğini kontrol edip filtreleyerek sistemin yayınlara ve hatalı veri paketlerine karşı korunmasını sağlayan mGuard güvenlik cihazlarıyla güvenlik duvarı konseptleri sunmaktadır. Yönetim yazılımı, mGuard Cihaz yöneticisi, cihazların ağda tek tip konfigürasyonunu ve kolay entegrasyonunu sağlar.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat