Waterworx – procesní knihovna pro vodní hospodářství

Přehled

Softwarová knihovna Waterworx  

Softwarová knihovna Waterworx

  • S Waterworx nabízí společnost Phoenix Contact oborově specifickou knihovnu pro automatizaci procesů v úpravě pitné vody a čištění odpadních vod.
  • Minimalizujte náklady na inženýring při programování díky předem osazeným funkčním blokům pro měřicí, řídicí, regulační techniku, techniku řízení pohonů.
  • Procesní knihovna je neustále dále vyvíjena, aby vyhověla aktuálním a budoucím technologiím.

Použití

Vizualizace SCADA ve velíně  

Řešení pro komplexní přehled o procesu

Technologie a metody ve vodním hospodářství se neustále vyvíjí a přizpůsobují. Díky změněným rámcovým podmínkám podléhají procesní zařízení neustálému procesu změny.

To vyžaduje optimalizaci a přizpůsobení stávajícím zařízením pro zaručení co nejlepšího zásobování a hospodárnosti provozu. S moderním a efektivním přístupem k řešení vyřešíte tyto výzvy.

Řešení

Řešení ve vodním hospodářství od úrovně pole až po řídicí úroveň  

Komplexní koncepty od pole až po úroveň SCADA

Waterworx – procesní knihovna pro vodní hospodářství umožňuje pomocí předem naprogramovaných funkčních bloků efektivní inženýring vašich zařízení. Knihovna sestává ze základní funkce pro nejjednodušší aplikace přes komplexní pohonné, ventilové a měřicí moduly až po moduly pro připojení k systému SCADA.

Nejrůznější technologie jako PROFIBUS, PROFINET a Modbus umožňují uživateli bezproblémové připojení dostupných i nových polních přístrojů do celkového systému. Díky úzké spolupráci s výrobci oborově typických polních přístrojů vodního hospodářství získává uživatel otestovanou a efektivní integraci polních přístrojů.

Neustálým dalším vývojem procesní knihovny Waterworx stále stoupá počet možností napojení.

Vaše výhody

  • Minimální náklady na inženýring při programování díky předvyrobeným funkčním blokům
  • Jednoduché měření, řízení a ovládání procesů zařízení pomocí standardizovaných softwarových modulů
  • Bezpečný přenos procesních dat pomocí všech běžných typů dálkové komunikace, např. mobilní rádiové sítě, veřejných sítí, bezdrátových či kabelových systémů
  • Bezpečná dálková komunikace prostřednictvím standardizovaných protokolů jako IEC 60870-5-101,-104 a ODP

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470
Referrer:

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť