Servis a podpora

Servis a podpora

Kvalita není náhoda

„Made by Phoenix Contact“ pro nás znamená nejlepší kvalitu v každém produktu, v každém rozhovoru, pro celé řešení.

Bez ohledu na to, zda zařízení provozujete, plánujete, vyrábíte nebo provádíte jejich údržbu – naše služby vás podporují spolehlivě a s ohledem na vaše požadavky.

Inženýring a řešení rozváděče

Pracovníci před rozváděčem  

Doprovázíme vás v rozhodujících fázích vašeho projektu

Naši oboroví experti vám poradí v každé fázi cyklu vašeho projektu a podle potřeby převezmou i inženýring vašeho zařízení. V nezávislé a akreditované testovací laboratoři Phoenix jsou intenzivně zkoušeny všechny komponenty Phoenix Contact.

Řešení rozváděče jsou koncipována a konstruována podle požadovaných norem a směrnic. Můžete si být jisti, že naše hotová produktová řešení odpovídají nejvyšším nárokům.

Služby pro bezpečnost strojů a zařízení

Poradenský rozhovor  

Profitujte z know-how našich expertů

Vedle komponent pro funkční bezpečnost vás podpoříme individuálními službami pro bezpečný provoz technických zařízení v dopravní infrastruktuře. Naši oboroví experti vám pomohou bez ohledu na produkt při plánování a provedení bezpečnostního životního cyklu podle EN 62061 nebo EN 13849.

Při plánování a projektování dopravně technických zařízení jsme vám k dispozici při realizaci evropské směrnice o strojích 2006/42/ES se službami pro analýzu a inženýring i se semináři.

Trénink a workshopy

Školení zákazníků  

Zprostředkování odborných znalostí, přizpůsobených vašemu stavu znalostí

Na základě intenzívních kontaktů se zákazníky a dlouholeté zkušenosti z terénu jsme vyvinuli kvalifikační koncept, díky kterému se individuálně přizpůsobíme vašim požadavkům na kvalifikaci pracovníků:

V závislosti na fázi projektu, cílové skupině a předběžných znalostech vám poskytneme nabídku vhodnou pro vás.

Poprodejní služby

Pracovníci servisní linky  

I po nákupu se můžete spolehnout na naši servisní síť

Náš servisní tým charakterizuje koncentrované vědění, dlouholeté praktické zkušenosti a maximální flexibilita.

Naše servisní síť vám pomáhá při instalaci, uvedení do provozu a provozu i v těch nejvzdálenějších regionech na světě, například pomocí bezplatné systémové linky s 24hodinovou produktovou podporou. V nouzových případech pro vás připravíme náhradní díly mimo pracovní dobu.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť