Reference

Reference

Na cestách bezpečně

Přečtěte si, jak můžete být úspěšní se svým projektem s řešeními od společnosti Phoenix Contact a znalostmi z oboru našich expertů.

Spät´ na Dopravní infrastruktura

Kategorie

 • Kielský průplav

  Signalizační osvětlení s podporou polní sběrnice usnadňují lodní dopravu na Kielském průplavu mezi Severním a Baltským mořem.

 • Plavební komora Kiel-Holtenau

  Rádiový systém Radioline od společnosti Phoenix Contact pomáhá při dohledu konstrukčních opatření u plavební komory Kiel-Holtenau.

 • Plavební komora Zeebrügge

  Signalizační osvětlení a automatizační technika od společnosti Phoenix Contact zajišťují, aby plavební komora v Zeebrügge bez problému fungovala.

 • Saaský tunel

  Na ochranu zásobování energií a zdrojů nepřerušeného napájení byla v tunelu Saas instalována přepěťová ochrana od společnosti Phoenix Contact.

 • Tunel Lopper

  Díky využití přepěťové ochrany od společnosti Phoenix Contact se dostupnost tunelu výrazně zvýšila.

Bezpečnost a dostupnost jsou rozhodujícími aspekty v dopravní infrastruktuře – stejně jako hospodárný provoz. Přečtěte si v následujících referenčních příspěvcích, jak naši zákazníci realizovali náročné projekty infrastruktury s komponenty a řešeními od společnosti Phoenix Contact.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť