Solární energie

Solární energie

Optimalizace výnosů

Vytvořte řešení pro trvalé zásobování energií – se sílou slunce a technikou od společnosti Phoenix Contact.

Spät´ na Riešenie

Kategorie

 • Aplikace a řešení
  Aplikace a řešení

  Phoenix Contact je kompetentním poskytovatelem řešení v oblasti solární energie – vytvořte společně s námi hospodárné zásobování energií.

 • Produkty
  Produkty

  Phoenix Contact nabízí inovativní řešení a produkty pro fotovoltaickou výrobu energie.

 • Reference
  Reference

  Zjistěte více o řešení pro výnosné získávání energie pomocí slunečního záření, která vás nadchnou.

 • Servis a podpora
  Servis a podpora

  Bez ohledu na to, zda fotovoltaická zařízení provozujete, plánujete, vyrábíte nebo provádíte jejich údržbu – služby společnosti Phoenix Contact vás podpoří ve všech fázích.

Stefan Gallmann, Global Industry Manager

"Proud ze zařízení solární energie hraje při celosvětovém zásobování energií již nyní významnou roli a v budoucnu pokryje podíl až 30 procent celkové spotřeby. Důvody tohoto úspěšného vývoje tvoří stále klesající systémové náklady, stoupající stupeň automatizace a postupující standardizace ve velkých fotovoltaických zařízeních. Umožňuje spolehlivý a efektivní provoz i za extrémních podmínek okolí.

Phoenix Contact je již dlouhá léta kompetentním poskytovatelem řešení a produktů v oblasti solární energie – vytvořte společně s námi ekologické a hospodárné zásobování energií."

Stefan Gallmann, Global Industry Manager

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť