Technologie

Technologie, které nadchnou

Technologie, které nadchnou

Přesvědčte se o našich inovativních technologických řešeních.

Základem našich inovativních produktů a řešení jsou naše technologie. Získejte přehled, jaké výhody skýtá použití našich technologií.

PROFINET

PROFINET  

Spojuje funkce IT a automatizace

Technologie PROFINET je výkonná a kompatibilní základní architektura. Funkční rozšíření pokrývají požadavky nejrůznějších oborů a řešení.

IT funkce doplňují funkce automatizační techniky – proto je možné optimálně integrovat přístroje a sítě PROFINET do IT prostředí.

Technologie hybridních spínačů motoru

Hybridní spínače CONTACTRON  

Chytré spínání motorů

Motory s technologií hybridních spínačů motoru jednoduše, kompaktně a elektronicky bezpečně sepnete, provedete jejich reverzaci a zajištění!

Ochrana před výbuchem – teorie a praxe

Brožura Ochrana před výbuchem  

Základy ochrany před výbuchem

Nejen v klasických zařízeních v chemickém a petrochemickém průmyslu jsou konstruktéři, projektanti a provozovatelé konfrontováni s tématem ochrany před výbuchem. I v na první pohled neškodných oblastech, jako je například potravinářský průmysl, existuje značný potenciál nebezpečí.

V této brožuře jsou popsána rizika v oblastech s nebezpečím výbuchu a vysvětlena pomoc při běžné práci.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť