Efektivní modernizace plynové elektrárny Layyah

I & C Energo: vedoucí inženýrská společnost v Česku

Společnost I & C Energo a. s. je v roce 1993 založená, dceřiná společnost energetické společnosti ČEZ a. s. z České republiky.

Vedoucí inženýrská a dodavatelská společnost nabízí služby po celém světě.

Společnost I & C Energo se podílí zejména na měřicích a kontrolních systémech, informačních systémech pro průmysl a elektrických systémech. Patří sem i podpora při systémové integraci a konstrukci.

Aplikace

Ve spolupráci s Emerson Process Management, s. r. o. získala společnost I & C Energo v roce 2007 zakázku na modernizaci řídicího systému dvou výrobních jednotek v plynové elektrárně Layyah.

Elektrárna Layyah je jako většina zařízení v Zálivu kombinovanou elektrárnou vyrábějící elektřinu a pitnou vodu v desalinačních jednotkách (Co-generation power desalting plants – CPDP).

Provozovatelem je společnost SeWa (Sharjah Electricity and Water Authority).

Řešení

Řadové svornice od společnosti Phoenix Contact  

Řadové svornice od společnosti Phoenix Contact

K modernizaci řídicího systému se používají řadové svornice UT a URTK od společnosti Phoenix Contact. S plánovacím programem CLIP PROJECT se modernizace projektuje.

PLC relé spojují – na základě malé šířky – signály mezi řídicí úrovní 24 V a perferií zařízení 110 V jako verze aktoru a senzoru.

Elektrické napájení QUINT POWER stabilizuje napětí v sekundárním proudovém obvodu s aktivním dohledem funkcí prostřednictvím ukazatele stavu LED.

Shrnutí

Phoenix Contact je členem programu Alliance Supplier vytvořeného Emerson Process Management.

Tato akreditace a skutečnost, že v minulosti již byly úspěšně realizovány projekty s komponentami od společnosti Phoenix Contact, vedly k uvolnění a spolupráci mezi I & C Energo, SEWA a Phoenix Contact v projektu Layyah.

Použitím produktů Phoenix Contact, například elektrických napájení QUINT POWER, bylo možné modernizovat stávající rozvaděče bez zvýšení potřeby místa a tím nákladů.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť