Upstream

Upstream

Technika pro náročné podmínky

Profitujte z robustních řešení dohledu a komunikace.

Spät´ na Aplikace a řešení

Kategorie

  • Těžební místa
    Těžební místa

    Phoenix Contact nabízí robustní řešení dohledu a komunikace od těžebního místa přes potrubí až po uložení do lokálních nádrží.

  • Měřená místa a lokální nádrže
    Měřená místa a lokální nádrže

    Na cestě od místa těžby k dalšímu zpracování nebo k ukládacím nádržím je nutné stále dohlížet na kvalitu a průtok vytěženého materiálu a kontrolovat případné netěsnosti.

Od těžebního místa pomocí potrubí až po uložení do lokálních nádrží jsou požadována robustní řešení dohledu a komunikace týkající se Upstreamu. Typické regiony pro těžební místa jsou určovány velkými teplotními rozdíly a často nedostatkem infrastruktury.

Signály se zčásti přebírají ze zón Ex a musí se spolehlivě přenášet stovky kilometrů. Phoenix Contact nabízí se svým širokým portfoliem a oborovým know-how mnoho řešení. Základem jsou robustní komponenty pro rozšířený teplotní rozsah, síťová technika pro nejrůznější přenosové trasy nebo systémy V/V pro všechny běžné senzorové signály.

Přehled: Upstream

Přehled: Upstream

Phonex Contact nabízí řešení dohledu a komunikace od těžebního místa přes potrubí až po uložení do lokálních nádrží.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť