Midstream

Midstream

Bezpečný dohled potrubí a nádrží

S řešeními monitoringu od společnosti Phoenix Contact máte stále přehled o svém potrubí a nádržích.

Spät´ na Aplikace a řešení

Kategorie

  • Potrubí a přeprava
    Potrubí a přeprava

    Digitalizujte své přepravní cesty a komunikujte průchodně od senzoru potrubí až po velín.

  • Nádrže
    Nádrže

    Phoenix Contact nabízí s modulárními řídicími jednotkami a systémy V/V, telemechanikou a technikou pro dálkovou údržbu a oddělovacími zesilovači pro oblast s nebezpečím výbuchu širokou základnu pro průchodnou automatizaci ukládacích nádrží.

Potrubí s délkou několika stovek kilometrů vyžadují výkonná řešení dohledu, např. pro aktuální rozpoznání přesných míst s netěsnostmi nebo v nouzovém případě i prasklinami. Pro kontrolu a čištění s potrubními ježky je současně nezbytné přesné určení polohy ventilu.

Rovněž je nutné předejít přepětím v potrubních systémech i nádržích, aby byla chráněna elektronika před poškozením. Phoenix Contact nabízí komplexní řešení pro oblast Midstream týkající se přepěťové ochrany, rádiové techniky a techniky pro funkční bezpečnost až po nezávislá řešení pro spolehlivý dohled odhlehlých zařízení.

Přehled: Midstream

Přehled: Midstream

Výkonná řešení pro monitoring potrubí i dohled a ovládání uložiště nádrží.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť