Rychlé a flexibilní koncepty řešení pro digitální tiskárny

Přehled

Keramická tiskárna Inkjet od Cretaprint  

Keramická tiskárna Inkjet od Cretaprint

Společnost Cretaprint byla založena v roce 1997 s cílem, vyvinout stroje pro keramický průmysl pro dekoraci pomocí flexografiky. Dobré výsledky této myšlenky přinesly společnosti značný růst.

V roce 2011 se Cretaprint etablovala zavedením významných inovací v oboru jako jedna ze společností s vedoucím postavením na trhu v oblasti digitální dekorace keramiky. Příkladem inovačního významu společnosti je double tile printing. To je metoda tisku, u které je možné současně potisknout dva různé formáty a tiskové předlohy.

Aplikace a řešení

Řadové svornice a PLC relé s technikou připojení push-in  

Technika připojení push-in pro digitální tiskárny

Při konstrukci nových strojů má největší význam malá potřeba místa a modularita. Proto se u Cretaprint používá technologie push-in od společnosti Phoenix Contact. Tato technika připojení snižuje dobu montáže komponentů a navíc šetří místo v rozváděči.

Kromě toho se používají u Cretaprint další produkty a technologie od společnosti Phoenix Contact. Příkladem jsou síťové zdroje, průmyslová a polovodičová relé, přípojky pro polní sběrnice, systém pro zavádění kabelů CES a hybridní spouštěče motoru CONTRACTON.

I tyto produkty je možné rychle a snadno připojit a značně tak snížit dobu montáže a propojení. Na základě kompaktního provedení jsou produkty obzvláště prostorově úsporné.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470
Referrer:

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť