Komponenty a řešení

Komponenty a řešení

Mnohostranná kompetence

Zjistěte více o budoucnosti mobility s produkty a službami od společnosti Phoenix Contact.

Spät´ na E-Mobility

Kategorie

 • Komponenty pro elektromobily
  Komponenty pro elektromobily

  Společnost Phoenix Contact E-Mobility GmbH je partnerem pro automobilový průmysl, pokud jde o elektromobilitu. Vyvíjíme nabíjecí zásuvky elektromobilů odpovídající normám a optimalizovaná řešení pro výrobce vozidel a dodavatele.

 • Komponenty pro nabíjecí infrastrukturu
  Komponenty pro nabíjecí infrastrukturu

  Při použití našich produktů bude zajištěno bezpečné ovládání a dohled procesu nabíjení. Náš program přitom vedle nabíjecích kabelů a nabíjecích zásuvek infrastruktury zahrnuje i řídicí jednotky nabíjení a další komponenty.

 • Řešení pro nabíjecí infrastrukturu
  Řešení pro nabíjecí infrastrukturu

  Prostřednictvím komponentů pro nabíjecí infrastrukturu, komunikačních systémů k IT a softwaru řízení nabíjení společnost Phoenix Contact nabízí kompletní program řešení pro dodavatele energie a provozovatele vozových parků.

Společnost Phoenix Contact Vám nabízí široké spektrum služeb a produktů pro elektromobilitu: Od nabíjecích rozhraní vozidel a nabíjecích stanic pro AC a DC nabíjení přes řídicí jednotky pro nabíjecí stanice až k uceleným řešením pro dohled nabíjecích procesů.

Vaše výhody

 • Nejrozsáhlejší program produktů na trhu díky podpoře veškerých standardů pro AC a DC nabíjení
 • Rychlá zralost trhu díky optimalizovaným komponentům z jediného zdroje
 • Vysoká průchodnost díky volitelným komunikačním komponentům pro provozovatele infrastruktur a vedoucí pracovníky vozových parků

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť