Provozovatelé strojů a zařízení

Provozovatelé strojů a zařízení

Bezpečně a flexibilně

Nabízíme bezpečná řešení komunikace pro nejvyšší dostupnost.

Vaše aplikace: ochrana výrobních zařízení před poruchami a výpadky

Poruchy nebo výpadky produkce v důsledku neautorizovaných přístupů nebo škodlivého softwaru představují v zesíťovaných zařízeních vysoké hospodářské riziko. Často nejsou citlivá výrobní zařízení dostatečně chráněná proti těmto nebezpečím, zejména pak tehdy, když jsou aktivovány v interní síti.

K tomu může dojít vniknutím škodlivého softwaru externím hardwarem, například při zásahu servisního technika nebo i nezamýšleným chybným zadáním. Proto je důležité chránit výrobní zařízení před nežádoucími externími a interními přístupy a omezit rozšiřování vzniklých poškození.

Naše řešení: Bezpečné síťové koncepty a bezpečnostní vybavení

Segmentovaná výrobní síť  

Segmentování sítě s bezpečnostním vybavením mGuard

Phoenix Contact nabízí za tímto účelem síťové koncepty, které odpojí kancelářskou síť od výrobní sítě a navíc umožní odstupňovanou bezpečnostní architekturu (defense in depth).

Segmentováním výrobní sítě je možné zamezit rozšiřování škodlivého softwaru. Navíc nabízí společnost Phoenix Contact s bezpečnostním vybavením mGuard koncepty firewallu, které kontrolují a filtrují přenos dat v síti, takže je zařízení chráněno proti vysílání a chybným datovým balíčkům. Prostřednictvím softwaru řízení mGuard Device manager je navíc zajištěna jednotná konfigurace a jednodušší administrace přístrojů v síti.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť