Instalace v budovách

Rozsáhlá nabídka

Rozsáhlá nabídka

Rozhlédněte se okolo: Zde naleznete přesně to, co hledáte pro Vaši instalaci v budovách.

Od řadové svornice až po přepěťovou ochranu - máme pro Vás nabídku odpovídajících přístrojů, komponent a systémů. Navíc: Nabízíme také vhodný označovací materiál a velký výběr nástrojů.

CLIPLINE complete - systém řadových svornic

Technika připojení CLIPLINE complete

S CLIPLINE complete od společnosti Phoenix Contact máte možnost volby techniky připojení.

Rozhodněte se mezi univerzálním šroubovým připojením, jednoduchou technologií push-in, kompaktní pružinovou svorkou nebo rychlou přípojkou QUICKON.

Bez ohledu na to, pro kterou techniku připojení se rozhodnete, všechny techniky mají stejné příslušenství a lze je navzájem libovolně kombinovat díky dvojitému prostoru pro funkční prvek.

Navíc je příslušenství pro můstky, popisování a kontrolu standardizováno a tak snižuje Vaše náklady na logistiku a skladování.

TRABTECH - kompletní přepěťová ochrana

Kompletní přepěťová ochrana

Od napájení budov až po koncové přístroje, od datových kabeláží až po solární zařízení - chraňte své přístroje a instalace přepěťovou ochranou od společnosti Phoenix Contact.

Profesionální ochrana elektrického napájení je koncipována v několika stupních. Pouze tak lze spolehlivě omezit enormní množství energie přepětí na napětí, které nepoškodí Vaše přístroje.

Navíc pamatujte: Datová a komunikační vedení mohou přivést destruktivní přepětí do Vaší instalace.

Ochranný obvod
Vytvořte pomyslný obvod kolem všech přístrojů, které je potřeba chránit: Všechna vedení, která obvod protínají, by měla být vybavena přepěťovou ochranou. Pouze tak zajistíte kompletní ochranu Vaší instalace.

Systém značení MARKING System

Systémy značení

Pro přehlednou instalaci Vám poskytujeme velkou nabídku označovacího materiálu. Vyberte si vhodné značení svorek - ve formátech UniCard nebo UniSheet ve formě svitků nebo archů.

K dispozici je velké množství variant: značení kabelů k navléknutí, nasunutí, nacvaknutí nebo nalepení. Pro optimální a individuální popis rozvaděčů jsou k dispozici různá značení přístrojů.

Samozřejmě že u nás najdete také vhodné tiskárny a software pro individuální potisk značení. Kromě toho máte také možnost využít naši popisovací službu a nechat si všechna značení vytisknout podle Vašeho přání.

TOOL fox - nástroje

Program profesionálních pracovních nástrojů

Vyberte si pro svoji každodenní práci z kompletního programu profesionálních zpracovatelských nástrojů – pro všechny aplikace v elektrotechnice.

Ergonomické nástroje k řezání, odizolování, lisování a šroubování přesvědčí optimální manipulací a kvalitou. Speciálně kalené nástrojové oceli zajišťují maximální životnost.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť