Servis a podpora

Servis a podpora

Kvalita není náhoda

„Made by Phoenix Contact“ pro nás znamená nejlepší kvalitu v každém produktu, v každém rozhovoru, pro celé řešení.

Bez ohledu na to, zda zařízení provozujete, plánujete, vyrábíte nebo provádíte jejich údržbu – naše služby vás podporují spolehlivě a s ohledem na vaše požadavky.

Inženýring a řešení rozvaděče

Pracovníci před rozvaděčem  

Doprovázíme vás v rozhodujících fázích vašeho projektu

Naši oboroví experti vám poradí v každé fázi cyklu vašeho projektu a podle potřeby převezmou i inženýring vašeho zařízení. V nezávislé a akreditované testovací laboratoři Phoenix jsou intenzívně zkoušeny všechny komponenty Phoenix Contact.

Řešení rozvaděče jsou koncipována a konstruována podle požadovaných norem a směrnic. Můžete si být jisti, že naše hotová produktová řešení odpovídají nejvyšším nárokům.

Služby pro bezpečnost strojů

Poradenský rozhovor  

Profitujte z know-how našich expertů

Vedle rozsáhlého produktového programu pro funkční bezpečnost vás společnost Phoenix Contact podporuje se svou individuální nabídkou služeb k bezpečnosti strojů v automobilovém průmyslu.

Naši oboroví experti vám pomohou bez ohledu na produkt ve všech otázkách posouzení shody (CE) a při plánování a realizaci bezpečnostního životního cyklu podle EN 62061 nebo EN 13849. Navíc vám zprostředkují know-how pro bezpečný provoz strojů.

Trénink a workshopy

Školený zákazník  

Zprostředkování odborných znalostí, přizpůsobených vašemu stavu znalostí

Na základě intenzívních kontaktů se zákazníky a dlouholeté zkušenosti z terénu jsme vyvinuli kvalifikační koncept, díky kterému se můžete individuálně přizpůsobit vašim požadavkům na kvalifikaci pracovníků:

V závislosti na fázi projektu, cílové skupině a předběžných znalostech vám poskytneme nabídku vhodnou pro vás.

After Sales Service

Pracovníci servisní linky  

I po nákupu se můžete spolehnout na naši servisní síť

Náš servisní tým charakterizuje koncentrované vědění, dlouholeté praktické zkušenosti a maximální flexibilita.

Naše servisní síť vám pomáhá při instalaci, uvedení do provozu a provozu i v těch nejvzdálenějších regionech na světě. V nouzových případech pro vás připravíme náhradní díly mimo pracovní dobu.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť