Přeměna

Podpora odborníků pro vaši bezpečnost

Pracovníci Phoenix Contact vysvětlují zákazníkům požadavky kladené na bezpečnost strojů  

Pomůžeme vám realizovat požadavky kladené na bezpečnost strojů

Abyste se nadále mohli soustředit na své základní kompetence, staráme se o vás intenzivně při aplikaci a požadavcích kladených na bezpečnost strojů.

Pomůžeme vám přímo na místě nebo převezmeme kompletní dílčí úlohy, které realizujeme podle vašeho zadání.

Doprovod procesu analýzy a posouzení rizika podle směrnice o nízkém napětí a směrnice o elektromagnetické kompatibilitě přímo na místě

Dne 20. dubna 2016 vstoupily v platnost novela směrnice EMC (o elektromagnetické kompatibilitě) a směrnice o nízkém napětí. Jednou z nejdůležitějších novinek je explicitní požadavek na provedení a dokumentaci analýzy a posouzení rizika. Získáte od nás rozsáhlý přehled o nezbytných procesech a metodách pro provedení analýzy a posouzení rizika týkajícího se elektrických ohrožení a nebezpečných vlivů elektromagnetické kompatibility. Navíc vám vysvětlíme právní souvislosti.

Expert společnosti Phoenix Contact vysvětluje během poradenství zacházení se specifickými podklady dokumentace. Informuje o tom, které obsahy a v jakém pořadí je nutné v dokumentu uvést. Vámi doplněné doklady jsou základem označení CE v souladu se směrnicí.

Popis
Směrnice o elektromagnetické kompatibilitě a směrnice o nízkém napětí [PDF, 0,17 MB]
Moderování

Vyžádat si podporu při aplikaci

Vyžádejte si zde individuální podporu. Další podrobnosti vám rádi sdělíme.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť