Seznam produktů Propojovací kabely a vedení

Filtry

Počet výsledků: 179

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Certifikace

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_SIGNAL_TYPE_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Druh signálu

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_OF_POSITIONS_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CABLE_LENGTH_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Propojovací optický kabel - FOC-LC:A-LC:A-GZ01/2 - 1400604

Osazený kabel s optickými vlákny, kabel zipcord, skleněné vlákno Multimode 50/125 μm, OM2, zástrčka: LC / LC, krytí: IP20, pro položení uvnitř kabelových kanálů nebo v rozvaděčích, délka: 2 m

Propojovací optický kabel - FOC-LC:A-LC:A-GZ02/2 - 1400621

Osazený kabel s optickými vlákny, kabel zipcord, skleněné vlákno Multimode 50/125 μm, OM3, zástrčka: LC / LC, krytí: IP20, pro položení uvnitř kabelových kanálů nebo v rozvaděčích, délka: 2 m

Propojovací optický kabel - FOC-LC:A-LC:A-GZ03/2 - 1400622

Osazený kabel s optickými vlákny, kabel zipcord, skleněné vlákno Multimode 50/125 μm, OM4, zástrčka: LC / LC, krytí: IP20, pro položení uvnitř kabelových kanálů nebo v rozvaděčích, délka: 2 m

Propojovací optický kabel - FOC-SC:A-LC:A-GZ01/2 - 1400639

Osazený kabel s optickými vlákny, kabel zipcord, skleněné vlákno Multimode 50/125 μm, OM2, zástrčka: LC / SC-Duplex, krytí: IP20, pro položení uvnitř kabelových kanálů nebo v rozvaděčích, délka: 2 m

Propojovací optický kabel - FOC-SC:A-LC:A-GZ02/2 - 1400673

Osazený kabel s optickými vlákny, kabel zipcord, skleněné vlákno Multimode 50/125 μm, OM3, zástrčka: LC / SC-Duplex, krytí: IP20, pro položení uvnitř kabelových kanálů nebo v rozvaděčích, délka: 2 m

Propojovací optický kabel - FOC-SC:A-LC:A-GZ03/2 - 1400681

Osazený kabel s optickými vlákny, kabel zipcord, skleněné vlákno Multimode 50/125 μm, OM4, zástrčka: LC / SC-Duplex, krytí: IP20, pro položení uvnitř kabelových kanálů nebo v rozvaděčích, délka: 2 m

Propojovací optický kabel - FOC-LC:A-SJ:A-GZ01/2 - 1400682

Osazený kabel s optickými vlákny, kabel zipcord, skleněné vlákno Multimode 50/125 μm, OM2, zástrčka: LC / SC-RJ, krytí: IP20, pro položení uvnitř kabelových kanálů nebo v rozvaděčích, délka: 2 m

Propojovací optický kabel - FOC-LC:A-SJ:A-GZ02/2 - 1400683

Osazený kabel s optickými vlákny, kabel zipcord, skleněné vlákno Multimode 50/125 μm, OM3, zástrčka: LC / SC-RJ, krytí: IP20, pro položení uvnitř kabelových kanálů nebo v rozvaděčích, délka: 2 m

Propojovací optický kabel - FOC-LC:A-SJ:A-GZ03/2 - 1400684

Osazený kabel s optickými vlákny, kabel zipcord, skleněné vlákno Multimode 50/125 μm, OM4, zástrčka: LC / SC-RJ, krytí: IP20, pro položení uvnitř kabelových kanálů nebo v rozvaděčích, délka: 2 m

Propojovací optický kabel - FOC-SC:A-SC:A-GZ01/2 - 1400685

Osazený kabel s optickými vlákny, kabel zipcord, skleněné vlákno Multimode 50/125 μm, OM2, zástrčka: SC-Duplex / SC-Duplex, krytí: IP20, pro položení uvnitř kabelových kanálů nebo v rozvaděčích, délka: 2 m

179 Výsledky

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť