Na všechny tiskové zprávy

Nové V/V nezávislé na systému

28.11.2019

Nové výměnné V/V od společnosti Phoenix Contact pro systém V/V Axioline F  

Flexibilní, výměnné V/V

K termínu konání veletrhu SPS 2019 rozšiřuje společnost Phoenix Contact portfolio svého systému V/V Axioline o výměnné inteligentní prvky V/V Smart Elements, které jsou nezávislé na systému, v kompaktním provedení s až 16 kanály.

Prvky s krytím IP 20 se zapojují do matiční desky Axioline F. Moduly matičních desek umožňují zapojit čtyři nebo šest inteligentních prvků a integrovat je do místní sběrnice Axioline F. Pomocí dvouřadých slotů lze umístit dva V/V prvky nad sebou a integrovat různé funkce na konstrukční šířce 15 mm s počtem až 32 kanálů. Výběr a kombinaci funkcí V/V si může uživatel zvolit podle svého uvážení.

Při uvedení na trh bude kromě standardních funkcí V/V dostupný také čtyřkanálový IO-Link master a moduly Profisafe pro záznam a výstup bezpečnostních signálů. Další funkce lze doplnit pomocí modulů V/V Axioline F v rámci stanice Axioline. Princip dvojitého zapojení bez použití nářadí zajišťuje obzvláště rychlou mechanickou instalaci: Prosté zasunutí prvků V/V do modulů matiční desky a následné připojení vodičů pomocí přípojky push-in.


PHOENIX CONTACT s.r.o.

Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť