Na všechny tiskové zprávy

Bezpečné a flexibilní propojení měřicího převodníku

08.06.2015

Rozpojovací svornice měřicího převodníku  

Modulární konstrukce spínání měniče

Společnost Phoenix Contact vybavila rozpojovací svornice měřicího převodníku UT 6-T/SP do 6 mm² pro vědomé procesy spínání šroubovatelným podélným oddělením a přemostěním zkratu.

Symboly spínání na svornicích navíc zajišťují jednoduchou a bezpečnou podporu obsluhy. Oddělovací svornice měřicího převodníku disponují až šesti univerzálními prostory pro funkční prvky pro rozvod potenciálu nebo pro účely zkoušení a tím umožňují maximální funkčnost. S volně osaditelnými dvěma až 16pólovými zástrčnými můstky je možné realizovat všechny úlohy rozvodu potenciálu s časovou úsporou. Použitím průchozích svornic se stejnými konturami dosáhnete konstrukce v souladu s aplikací. V oblasti před čítačem i při ochraně spínacích zařízení, vedení, stroje a přístrojů je možné díky vysoké funkčnosti a možnostem kombinace v rámci této řady svornic značně snížit náklady na propojení.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť