Na všechny tiskové zprávy

Komplexní videomonitorování pro průmyslová odvětví

09.09.2019

Videomonitorování  

Spolehlivý dohled

Společnost Phoenix Contact poprvé nabízí ucelené řešení pro drátové i bezdrátové připojení videomonitorování IP v průmyslovém prostředí.

Společnost Phoenix Contact poprvé nabízí ucelené řešení pro drátové i bezdrátové připojení videomonitorování IP v průmyslovém prostředí. To zahrnuje rovněž rozsáhlé portfolio produktů připojovací a automatizační techniky, která se používá mezi kamerou a videoserverem.

Průmyslové ethernetové komponenty, napájecí zdroje, přepěťová ochrana, konektory, kabely, vedení, řadové svornice a rovněž 19" komponenty zajišťují bezpečné připojení kamery k videoserveru. Potřebné komponenty jsou dostupné jednotlivě, v podobě modulů nebo skříní připravených k připojení. Produkty jsou vhodné pro průmyslové využití, a umožňují tak vysokou dostupnost sítě i v kritických aplikacích.

Řešení videomonitorování IP je vhodné jak pro malé instalace, tak také pro velké systémy s vysokými požadavky na zabezpečení. Vedle zabezpečení objektů budov a areálů firem umožňuje rovněž technické sledování zařízení. Společnost Phoenix Contact navíc nabízí rozsáhlé poradenství při navrhování a plánování videoinstalací.


PHOENIX CONTACT s.r.o.

Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava
+421 2 3210 1470