Na všechny tiskové zprávy

Vyznamenání pro aplikaci MINI Analog Pro

09.02.2015

Bezdrátová komunikace s aplikací MINI Analog Pro  

Aplikace MINI Analog Pro obsadila druhé místo v soutěži aplikací

Aplikace pro bezdrátovou komunikaci s oddělovacími zesilovači MINI Analog Pro od společnosti Phoenix Contact byla na SPS IPC Drives v Norimberku oceněna druhým místem v soutěži automatizačních aplikací Automation App Award 2014. Tím se řadí k nejlepším automatizačním aplikacím.

Již potřetí se mohly firmy ucházet o vyznamenání časopisu „elektrotechnik“. Odborné médium pro automatizační techniku vydávané společností Vogel Business Media uděluje cenu ve čtyřech kategoriích Corporate, Katalog, Engineering a Produkce. Odborná porota hodnotila více než 32 firemních aplikací podle kritérií využitelnost, bezpečnost, důležitost, užitná hodnota a originalita a vytvořila seznam 12 nejlepších aplikací pro online volbu. Volba proběhla stejným poměrem více než 80 000 hlasů online volby a hodnocení odborné poroty a uživatelů příslušných aplikací. V kategorii Engineering obsadila aplikace MINI Analog Pro s 38 % hlasů druhé místo.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť