Na všechny tiskové zprávy

Injektory Power-over-Ethernet s homologací ATEX

28.11.2019

Injektory Power-over-Ethernet od společnosti Phoenix Contact mají nyní schválení ATEX.

Injektory PoE umožňují napájení a datovou komunikaci vzdálených přístrojů, např. kamer, s podporou technologie PoE pomocí jednoho společného kabelu. Se schválením ATEX lze nyní přístroje instalovat bez omezení v EX zóně 2. V prostředí výroby se stále častěji využívají kamery pro dohled důležitých procesů a stavů. Injektory napájejí kamerové systémy pro dohled zařízení a monitorování přístrojů, majetku a cest s pohybem osob.

Injektory PoE jsou navrženy pro normy IEEE 802.3 af (15,4 W) a (30 W) a volitelně pro PoE++ s napájením až 60 wattů. Galvanicky oddělený napájecí zdroj má rozšířený rozsah vstupního napětí od 18 do 57 V DC. Přístroje řady INJ 2000 jsou pro připojení kabelu PoE vybaveny kromě zásuvky RJ45 různými technologiemi připojení, jako např. přípojkou push-in. To umožňuje jednoduché připojení kabelu bez nutnosti montáže konektoru a použití speciálního nářadí. Navíc jsou vybaveny integrovanou přepěťovou ochranou.


PHOENIX CONTACT s.r.o.

Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť