Na všechny tiskové zprávy

Celosvětově nejužší přepěťová ochrana bez unikajícího proudu Typ 2

09.03.2017

Svodič přepětí bez unikajícího proudu Typ 2 VALVETRAB-SEC  

Extrémně úzký, dlouhodobý a výkonný: nové svodiče bez unikajícího proudu Typ 2 s SEC Technology

Nové ochranné přístroje VALVETRAB-SEC VF od společnosti Phoenix Contact jsou celosvětově nejužší svodiče přepětí bez unikajícího proudu Typ 2 (SPD).

Díky technologii Safe Energy Control přesvědčí dlouhou životností a výkonností. S kompaktním provedením a vysokým výkonem umožňují rozsáhnou ochranu při minimální potřebě místa. Příkladem unikajících proudů jsou object control systems ve stavědlech kolejových zařízení. Přitom unikají dočasná přepětí spolu s vysokými závěrnými proudy. Ochranné přístroje na bázi varistoru jsou rychle přetíženy. Dalším příkladem jsou žádané unikající proudy v elektrických instalacích. Ty během krátké doby poškozují normální svodiče přepětí. Na ochranu elektrických přístrojů se proto doporučuje použití ochranných přístrojů se sériovým zapojením plynem plněného svodiče přepětí. Sériové zapojení izoluje varistor před dočasnými přepětími a závěrnými proudy. Nízká ochranná úroveň zůstává zachována. Existují varianty pro jednofázové a třífázové TN-S a TT systémy a pro třífázové TN-C systémy s trvalým napětím 350 V AC. Se zkušebním přístrojem Checkmaster 2 se provádí opakované kontroly ochranných konektorů rychle a jednoduše.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť