Na všechny tiskové zprávy

Systém pro zavádění kabelů pro rychlou montáž neosazeného kabelu

16.11.2015

CES Multigates  

Desky kabelových průchodek zesílené kovem CES Multigates

Kromě rámu CES pro předem osazené kabely je nyní u společnosti Phoenix Contact k dostání také řešení pro kabely bez konektoru – CES Multigates.

S novými deskami kabelových průchodek zesílenými kovem lze neosazené vodiče vést stěnou rychle, za příznivou cenu a ušetřit přitom místo. Můžete spolehlivě instalovat až 37 vedení. Díky těsnění s dvojitou membránou, krytí IP 66/67 a rozsahu provozní teploty od -40 °C do +100 °C lze desky kabelových průchodek používat i venku. Navíc odpovídají standardu UL 94 V-0 a jsou odolné proti oleji. Hodí se tak i do drsných podmínek. Systém pro zavádění kabelů lze použít pro kabel o průměru od 5 do 60 mm. Různé modely s rozdílným uspořádáním kabelů zajišťují, že správnou kombinaci kabelů nainstalujete rychle a ušetříte přitom čas i místo. V kombinaci s modulovými deskami se desky kabelových průchodek montují přímo na dno rozvaděče.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť