Na všechny tiskové zprávy

Robustní napájení s 40 A pro nepříznivé podmínky okolí

09.03.2017

Napájení TRIO POWER s 40 A  

TRIO POWER: napájení 40 A pro vyšší výkon

Zajistěte s novými variantami rodiny napájení TRIO POWER od společnosti Phoenix Contact i za nepříznivých podmínek okolí spolehlivé napájení svých spotřebičů.

Nový přístroj 40 A je jako jeho předchůdci elektrický a mechanicky velmi robustní. Vysoká dostupnost zařízení má pro všechny stroje a zařízení nejvyšší prioritu. Napájení TRIO POWER proto nabízí dynamický boost, který spouští s 60 A a tím 150 procenty jmenovitého proudu na pět sekund i těžké zátěže. Robustní design s vysokou elektrickou pevností, vysoké hodnoty MTBF (Mean Time Between Failure) s více než milionem hodin a aktivní dohled funkce s DC-OK-LED a plovoucím signálním kontaktem zajišťují bezpečné napájení všech připojených spotřebičů 24 V DC. Propojení s připojením push-in bez použití nástrojů šetří čas při instalaci. S konstrukční šířkou 110 mm přináší třífázový přístroj 40 A do rozváděče místo. Široký teplotní rozsah od -25 °C do 70 °C zajišťuje vysokou flexibilitu použití. Velký rozsah vstupního napětí od 320 do 575 V AC i rozsáhlý balík schválení umožňují celosvětové použití.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť