Na všechny tiskové zprávy

Bezpečná ochrana aplikací využívajících LED

06.02.2020

Kompaktní svodič přepětí BLT-T2  

Přepěťová ochrana pro aplikace využívající LED: BLT-T2-1S-305-UT

LED technologie jsou již neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života. S LED se lze setkat všude, jedná-li se například o pouliční osvětlení nebo osvětlení tunelů a objektů. Bezchybná funkce osvětlení je nezbytným předpokladem pro bezpečnou infrastrukturu.

Rázové proudy a přepětí vyskytující se v síti však mohou značně překračovat dielektrickou pevnost zařízení, např. světlo emitujících diod na osvětlovacích stožárech. K výpadku svítilen tudíž nemusí docházet pouze z důvodu polohy, ve které je zařízení vystaveno zvýšenému nebezpečí zasažení bleskem. Při předcházení těmto rizikům zde pomáhá účinná přepěťová ochrana.

Svodič přepětí typu 2 z produktové řady Blocktrab chrání všechny osvětlovací systémy, přičemž je obzvláště vhodný pro aplikace využívající LED. Díky kompaktnímu konstrukčnímu provedení můžete ochranným přístrojem také jednoduše dodatečně vybavovat stávající systémy. Pro umožnění použití v rozmanitých systémech využívajících LED vám ochranný přístroj poskytuje různé způsoby připojení a montáže.


PHOENIX CONTACT s.r.o.

Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť