Na všechny tiskové zprávy

Pouzdro elektroniky pro výkonné přístroje

06.02.2020

Pouzdro elektroniky a technologie připojení řady ICS  

Pouzdro elektroniky a technologie připojení řady ICS

Společnost Phoenix Contact s okamžitou platností nabízí své modulární pouzdro nosné lišty řady ICS také v konstrukční šířce 50 mm. Nová pouzdra elektroniky pojmou až čtyři desky plošných spojů, díky čemuž jsou vhodná pro ještě výkonnější automatizační koncepce, jakými jsou například skupiny vstupních/výstupních zařízení.

Konektory sběrnice na nosnou lištu umožňují jednoduchou komunikaci mezi jednotlivými moduly. Ucelená řada nyní zahrnuje konstrukční šířky 20, 25 a 50 mm, jakož i konstrukční výšky 77, 100 a 122 mm.

Standardizovaná připojení přístrojů, jako RJ45, USB, D-SUB a anténní zdířky, jsou navíc doplněna kódovatelnými konektory desek plošných spojů pro řadu pouzder. Konektory v rastrech 3,5 mm a 5,0 mm jsou dimenzovány pro proudy do 16 A a napětí do 300 V. Jsou kompatibilní se stávajícím programem připojovací techniky. Spolehlivou ochranu proti nesprávnému zapojení poskytuje integrovaný kódovací prvek, kterým jsou vybaveny jednotlivé součásti konektorů a který je určen pro počáteční spojování konektoru a kontaktní lišty.


PHOENIX CONTACT s.r.o.

Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť