Na všechny tiskové zprávy

Mobilní zkušební laboratoř pro svodiče přepětí

18.08.2016

Zkušební přístroj CHECKMASTER 2  

CHECKMASTER 2 – mobilní zkušební laboratoř pro svodiče přepětí

Nový zkušební přístroj CHECKMASTER 2 testuje funkčnost svodičů přepětí a rozpozná předem poškozené komponenty. Dostupnost zařízení se zvyšuje a předchází zbytečným servisním zásahům.

Obsluha zkušebního přístroje probíhá intuitivně pomocí dotykové obrazovky. Kontrolovaný produkt je rychle a bezchybně naskenován ručním skenerem pomocí čárového kódu a poté pro kontrolu zasunut do vhodného adaptéru. Výsledky kontroly se trvale uloží. Načtení je možné ihned nebo později pomocí USB sticku. V protokolu jsou obsaženy všechny kontrolní výsledky s datem a časem. Tím protokol odpovídá transparentní dokumentaci v souladu s IEC 62305. Při rozsáhlé zkoušce všech relevantních konstrukčních prvků rozpozná testovací přístroj i předem poškozené komponenty přepěťové ochrany, u nichž byla dosažena toleranční mez, a doporučí výměnu. Aktuálně jsou pro zkušební přístroj k dispozici různé zkušební adaptéry pro rodiny přepěťové ochrany FLASHTRAB, VALVETRAB, PLUGTRAB a COMTRAB, vždy i ve variantě SEC. Navíc program obsahuje přepravní kufr a zkušební plakety. U CHECKMASTER 2 jsou předinstalovány jazyky němčina a angličtina.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť