Na všechny tiskové zprávy

Od klasické automatizace k digitalizaci techniky budov

09.03.2017

Ecosystem Emalytics založený na IoT  

Ecosystem Emalytics založený na IoT

Rušivou změnu v automatizační technice již není díky digitalizaci možné udržet. Industrie 4.0 a internet věcí to názorně ukazují.

Standardizované protokoly a rozhraní techniky budov se stávají stále důležitějším nástrojem úspory nákladů oboru. V budoucnu již bude komunikace založená na IP neodmyslitelná. Pro automatizaci budov vyvíjí proto společnost Phoenix Contact Ecosystem Emalytics založený na IoT, který techniku řízení budov spojuje se správou energie a službami Business Intelligence v jedno řešení. Moderní chytrá zařízení s podporou IP i přístroje, senzory a aktory konvenční techniky budov jsou přímo integrovány do úrovně správy IoT. Bez ohledu na zdroj informace jsou data k dispozici jako informační objekt, aby bylo možné s jejich pomocí optimalizovat procesy techniky budov. Pomocí Ecosystem jsou realizovány individuálně přizpůsobené projekty aplikací infrastruktury budov (HKL) v souladu s potřebami přes aktivní správu energie až po připojení inteligentních konceptů nabíjení a ukládání elektromobility. Nabídku doplňuje kompletní produktové portfolio a modulární kombinace spínacích zařízení od společnosti Phoenix Contact.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť