Na všechny tiskové zprávy

Konfigurovatelný bezpečnostní systém PSRmodular

28.11.2019

Modulární bezpečnostní systém PSRmodular  

Modulární bezpečnostní systém PSRmodular

Společnost Phoenix Contact představí na veletrhu SPS 2019 v Norimberku konfigurovatelný bezpečnostní systém PSRmodular pro aplikace do úrovně PLe nebo SIL3. Konektor sběrnice na nosnou lištu TBUS vám umožní flexibilní a rychlou adaptaci systému na vaši aplikaci.

Rozsáhlé portfolio se skládá z různých funkčních modulů s konstrukční šířkou pouze 22,5 mm a vychází z návrhu pouzdra ME-MAX. Zástrčky COMBICON s přípojkou push-in umožňují zkrácení doby uvedení do provozu díky instalaci bez nutnosti použití nářadí. Kromě dohledu signálů nouzového zastavení, zámků ochranných dveří, světelných clon a rohoží jsou k dispozici také moduly pro spolehlivé sledování pohybu. Tímto způsobem můžete realizovat bezpečnostní funkce podle EN 61800-5-2 pro různé signály ze snímačů, např. z bezdotykových spínačů, TTL, HTL nebo SIN/COS.

Jádrem systému jsou dva základní moduly s různým výkonem, které mohou zajišťovat také bezpečnostní komunikaci. Sortiment doplňuje bezpečnostní analogový modul pro dohled signálů 0/4-20 mA nebo 0-10 V. Za účelem výměny procesních dat si můžete vybrat ze všech běžných sběrnicových protokolů, jako jsou PROFINET, Ethernet/IP, Modbus/TCP nebo EtherCAT.

Software PSRmodular, který je vybaven rozsáhlými funkemi a možnostmi diagnostiky, vám umožní nakonfigurovat systém bez znalosti programování. To vám umožní realizací strojových a procesních aplikací až se 160 bezpečnými vstupy/výstupy. Systém bude dostupný od 1. čtvrtletí roku 2020.


PHOENIX CONTACT s.r.o.

Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť