Na všechny tiskové zprávy

Napájení se stupněm ochrany IP67

10.10.2019

Zdroj napájení TRIO POWER se stupněm ochrany IP67  

TRIO POWER se stupněm ochrany IP67

Přesvědčte se o nových zdrojích napájení TRIO POWER se stupněm ochrany IP67 společnosti Phoenix Contact s designem odolným vůči povětrnostním vlivům pro použití v náročných průmyslových prostředích i v extrémních podmínkách.

Robustní zdroje napájení se standardními funkcemi se hodí zejména pro decentrální instalaci v poli. Díky rychlé instalaci přímo u spotřebiče ušetříte délku kabelu. Tím se snižují ztráty vedení a vytváří se prostor v rozvaděči.

Pouzdro z hliníkového odlitku vám zaručuje vysokou dostupnost systému díky odolnosti vůči extrémním podmínkám prostředí týkající se teploty, prachu a vody. Díky vysoké šokové, vibrační a elektrické pevnosti jsou zdroje napájení mechanické a elektricky robustní. Využijte výhody širokého teplotního rozsahu od -25 °C do +85 °C a využívejte flexibility v oblasti aplikace. Dynamický boost se 150 procenty jmenovitého proudu až na 5 s umožňuje spolehlivé spuštění těžkých zátěží. Účinnost více než 93 procent vám rovněž poskytuje vysokou energetickou účinnost.


PHOENIX CONTACT s.r.o.

Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava
+421 2 3210 1470