Na všechny tiskové zprávy

Nové oblasti funkcí pro dálkovou údržbu založenou na cloudovém prostředí

06.02.2020

mGuard Secure Remote Service  

Dálková údržba strojů založená na cloudovém prostředí

Služba mGuard Secure Remote Service poskytovaná společností Phoenix Contact je nyní celosvětově dostupná s novými funkcemi. Na základě požadavků trhu a zákazníků byla platforma dálkové údržby, která je založena na cloudovém prostředí, ve verzi 2.9 rozšířena o následující funkce.

Zákazníci, kteří používají verzi Premium Edition získají dvojnásobný přenášený objem dat při každém servisním spojení. Prostřednictvím konfigurovatelných časových událostí může nyní zákazník na úrovni Account nebo User přesně podle potřeby sám rozhodovat, po jaké době se má uskutečňovat automatické odhlášení.

V restriktivních prostředích často nebývá možné navazovat spojení s VPN prostřednictvím standardních portů IPsec. Služba mGuard Secure Remote Service proto díky nástroji Machine Path Finder disponuje možností vytvářet komunikační tunel pro spojení s VPN, který nekoliduje s bránami firewall. Navíc nyní zákazník může aktivovat funkci automatického oznamování prostřednictvím e-mailu při navazování spojení se sítěmi VPN pro komunikaci se stroji. Přejde-li taková síť VPN do režimu online, je odeslána e-mailová zpráva na uloženou adresu.

Funkce Service Allocation umožňuje rozdělování servisních techniků do skupin uživatelů a flexibilní přiřazování servisních spojení těmto skupinám.


PHOENIX CONTACT s.r.o.

Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť