Co děláme

Inovativní produkty a technologie

Inovativní produkty a technologie

Produkty a řešení pro elektrotechniku a automatizaci - to je náš svět.

Být inovativní - to platí nejen pro naše produkty. Půjdeme také spolu s Vámi novými cestami. Osobně a specificky pro zákazníka, od jednotlivého produktu po kompletní řešení. A to v celosvětovém měřítku.

Řešení pro budoucnost

Se spojovací a automatizační technikou, udávající směr, vytváříme společně se zákazníky a partnery řešení pro budoucí svět. Kdekoli je jich třeba, např. v dopravní infrastruktuře, elektromobilitě, pro čistou vodu, obnovitelné zdroje energie a inteligentní napájecí sítě nebo pro energeticky účinné konstrukce strojů a zařízení.

Potýkáme se s technologickými a tím propojenými společenskými změnami. S téměř 100letými zkušenostmi v konstrukci strojů a automatizaci pracujeme již dnes na inteligentní výrobě budoucnosti.

Úspěšné při používání

Naše produkty se každodenně osvědčují především v následujících oblastech:

Rozváděče
Od svornice po řídicí systém vás čeká rozsáhlý program komponent a systémů.

Polní instalace
Inovativní systémy propojení vstupů/výstupů a průmyslové konektory zajišťují účinný přenos energie a dat.

Přístrojová technika a technika připojení
Ať už jde o připojení desky plošných spojů nebo pouzdra elektroniky: Najdete své individuální řešení.

Systémy a řešení
Naše produkty se řídí systémovým přístupem a lze je různě kombinovat. Můžete si tak sestavit individuální balíček pro řešení svých speciálních úloh.

Rozmanité produkty

S více než 60 000 produkty máme opravdu široký záběr. Naše produkty jsou výsledkem intenzivního vývoje několika desetiletí a důsledné orientace na zákazníka.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Další informace

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť