PHOENIX CONTACT Slovensko

Phoenix Contact na Slovensku

Phoenix Contact, s.r.o. je dcérska spoločnosť nemeckej firmy Phoenix Contact GmbH. so zameraním na obchodno-technické služby. Dodáva kompletný sortiment výrobkov a služieb materskej firmy pre zákazníkov v Slovenskej republike.

Slovenská pobočka oficiálne začala svoju činnosť od 1. januára 2008. Pobočka vznikla oddelením sa od českej pobočky a momentálne má 5 zamestnancov, ktorí sú pripravení zodpovedať Vaše otázky a požiadavky.

Pre zlepšenie podpory sme zriadili aj linku technickej podpory - hotline, na ktorej je niekoľko zamestnancov pripravených zodpovedať Vaše otázky a vyriešit Vaše technické problémy.

Rovnako ako materská spoločnosť aj my plníme hlavné poslanie, ktoré je vyjadrené aj naším logom Phoenix Contact - Inspiring Innovations.

 

Produkty

Ide o výrobky, ktoré sú určené nielen do rozvádzačových skríň - svorky a príslušenstvo, materiály pre značenie svoriek, vodičov a zariadení, relé, prevodníky napätia, napájacie a záložné zdroje, prepäťové ochrany, PCB konektory a priemyselné konektory.

Phoenix Contact dokáže tiež zabezpečiť jednotlivé prvky alebo kompletné riešenia z oblasti automatizácie. Rovnako ako v materskej spoločnosti aj my plníme hlavné poslanie, dané mottom Phoenix Contact - Inspiring Innovations.

Školiaca miestnosť

Phoenix Contact show roomu  

pohľad do školiacej miestnosti

Našu slovenskú kanceláriu nájdete v Bratislave na adrese Mokráň záhon 4 v budove LogiBoxu.

Súčasťou nových kancelárskych priestorov je aj nový show room a moderne vybavená školiaca miestnosť, v ktorej organizujeme semináre, školenia a stretnutia so zákazníkmi a partnermi s cieľom maximálne pomôcť pri hľadaní reálnych úspor pri projektovaní, výrobe a prevádzke svojich zariadení.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť