Vytvořte si účet u společnosti Phoenix Contact!

Vyplňte registrační formulář a můžete profitovat z výhod účtu u společnosti Phoenix Contact:

 

  • Trvalé uložení sestavení – včetně funkcí jako je osobní seznam,
    srovnávací přehled produktů a dotaz
  • Doplňující informace prostřednictvím dalších souborů ke stažení, např. soubory CAD
  • Transparentnější díky individuálním online službám např. sledování zakázek

 

Registrace na našem webu

Náš web obsahuje služby, například trvalé uložení osobních seznamů a srovnávacích přehledů produktů nebo zasílání poptávky a uložení nabídek. Tyto služby můžete využívat, pouze pokud se přihlásíte (zaregistrujete) pomocí svých osobních údajů. K registraci je zapotřebí alespoň jedna platná e-mailová adresa a vaše jméno. Volitelně můžete uvést další údaje o sobě (oslovení, firmu, pokud víte, tak naše zákaznické číslo, poštovní adresu, telefonní číslo). Některé z těchto údajů jsou nezbytně nutné pro pokročilé služby na našem webu, například online objednávky v e-shopu. Před spuštěním této služby vás však budeme vždy předem kontaktovat. Údaje, které dobrovolně uvedete při registraci, využíváme také pro osobní oslovení po přihlášení na portálu a případně pro vlastní reklamní účely společnosti Phoenix Contact; například k aktualizaci hlavní databáze zákazníků nebo k informování o produktech a službách. Svůj souhlas s uložením osobních údajů či jejich využití k zasílání reklamních informací můžete kdykoli zrušit na e-mailové adrese marketing.cz@phoenixcontact.com. Na tuto e-mailovou adresu se můžete rovněž kdykoli obrátit, chcete-li kompletně smazat svůj účet.

Jaký je další postup?

Po odeslání formuláře vám pošleme e-mailem odkaz. Odkaz vás zavede na stránku, kde zadáte heslo. Poté získáte přístup do sekce „Můj Phoenix Contact“. K přihlášení použijte jako uživatelské jméno svoji e-mailovou adresu.

Vaše osobní údaje

-

Další online služby

Jako zákazník společnosti Phoenix Contact můžete využívat následující online služby. Pomáhají vám při nákupu. Označte prosím služby, o které máte zájem. Na to vás budeme kontaktovat.

  • - Zkontrolujte dostupnost a ceny zboží


  • - Sledujte vaše objednávky online


  • - Objednejte zboží onlinePHOENIX CONTACT s.r.o.

Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava
+421 2 3210 1470